Możesz złożyć zamówienie z rabatem ogólnym bez zakładania konta. Zachęcamy jednak do logowania się lub rejestracji. Aby móc korzystać z indywidualnego rabatu skontaktuj się z Działem Sprzedaży.

Praca u nas

Szanowni Państwo,

zachęcamy do zapoznania się z poniższą ofertą. Zapewniamy atrakcyjne warunki pracy w stabilnej, rodzinnej firmie z wieloletnim doświadczeniem.

Sprzedawca

Obowiązki

  • Obsługa klientów w salonie sprzedaży i przez telefon
  • Pomoc w kompletacji i wydawaniu towarów z magazynu
  • Etykietowanie oraz wykładanie towaru na wystawę

Wymagania

  • Podstawowa znajomość obsługi komputera
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku sprzedawcy, handlowca
  • Mile widziana znajomość języka obcego

Warunki pracy

  • Praca w systemie równoważnym, tj. 4 dni w tygodniu w godz. 8 - 17 oraz 2 soboty w miesiącu w godz. 8 - 14
  • W pierwszym okresie umowa zlecenie, później umowa o pracę
  • Wynagrodzenie w okresie początkowym: ok. 2000 zł netto
  • Wynagrodzenie docelowe: ok. 3000 zł netto

Miejsce pracy

  • Piorunów 13, gmina Błonie 05-870

Magazynier

Obowiązki

  • Kompletacja zamówień
  • Rozlokowanie towarów na lokalizacje
  • Przyjmowanie i wydawanie towaru

Wymagania

  • Sprawność fizyczna
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B