Urodzinowa zmiana szaty graficznej strony oraz logo FAKTOR

1 czerwca 2021

Szanowni Państwo,

Firma Faktor skończyła właśnie 31 lat ;) Niestety w ubiegłym roku nie było atmosfery do świętowania okrągłej rocznicy, dlatego działania związane z tym jubileuszem przenieśliśmy na rok 2021, zatem kończymy właśnie 30+1 lat!

Przy tej okazji odświeżamy nieco nasze szaty graficzne. Nasze logo, które powstało w początkach działalności, czyli w 1990 roku, stworzone było w bardziej krzykliwych kolorach. W dużej mierze odzwierciedlało ówczesną modę nowej rzeczywistości lat 90-tych, ale wynikało również z bardzo realnych potrzeb, ponieważ nasze banery wisiały wówczas na giełdach i po prostu musiały być widoczne.

zmiana logo faktor

Dziś, w dobie nowoczesnego minimalizmu, tonujemy barwy, aby uwaga mogła zostać skupiona na ofercie, która z roku na rok jest coraz bogatsza i piękniejsza.

W tym samym duchu zmieniliśmy również logo naszego serwisu internetowego, który działa na rynku od 2001 roku, zatem obchodzi w tym roku równe 20 lat.

Jaskrawe i kontrastowe kolory oraz pełne kształty zostały zastąpione eleganckimi i delikatnymi. Mamy nadzieję, że lepiej przystają do dzisiejszego charakteru naszej działalność oraz pełniej oddają emocje i skojarzenia, które chcemy łączyć ze światem sztucznych kwiatów i roślin.

zmiana kwiatysztuczne.pl

Ilość recenzji: 2 · Pokaż recenzje · Dodaj recenzję