Kwiaty i Rośliny Sztuczne · Hurtownia i Sklep Internetowy

Wyprzedaże

Sztuczne Stroiki na Świeczki i inne Dekoracje

Różnego rodzaju stroiki na świeczki i dekoracje do kompozycji oraz wnętrz, dekoracyjne piki, stroiki kwiatowe całoroczne oraz sezonowe.

Stroik na świeczkę ze wstążką 2" U124

Wielkość: 12 cm

Kategoria: Inne Stroiki Na Świeczkę

Stan: Dostępne

Stara cena: 2,21 zł za szt
Hurt: 1,59 zł za szt
Detal: 2,52 zł za szt
Pakowanie: opakowanie (4 szt)
Wybierz mix

Stroiki na świeczki i inne kwiatowe dekoracje

Dekoracje domu czy mieszkania są niezwykle ważne. Wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy i w ostatnim momencie urządzania wnętrz sięga po ozdobne elementy. To błąd, gdyż to właśnie one tworzą indywidualny klimat pomieszczenia, nadają im wyrazu i podkreślają panujący nastrój. Wśród szerokiego wyboru artykułów ozdobnych znaleźć możemy figurki w różnym kształcie, sztuczne kwiaty doniczkowe, gałązki, główki kwiatowe, stroiki na piku, kule z mchu oraz plastry drewna różnej wielkości. Możemy dowolnie dobierać poszczególne elementy do własnego gustu, ogólnego wyposażenia mieszkania czy też zmieniać je w zależności od okoliczności czy pór roku. Możliwości jest naprawdę wiele, a w tworzeniu oryginalnego wystroju ogranicza nas jedynie wyobraźnia. Warto sięgać po dekoracje i stroiki ze sztucznych kwiatów, gdyż zapewniają one wyjątkową trwałość i piękny wygląd, nie będąc zależnymi od czynników zewnętrznych.

Figurki aniołki

Jednymi z najpopularniejszych dekoracji w naszym sklepie są figurki aniołów wykonane z poliuretanu. Pięknie się prezentują, dzięki najwyższej jakości materiałów oraz najwyższej staranności wykonania. Mogą być częścią kompozycji kwiatowej, stać na kominku czy też zdobić taras letnią porą. Aniołki są zawsze bardzo wdzięcznym elementem każdego wnętrza, które jednocześnie ocieplają i sprawiają, że staje się bardziej przyjazne. W ofercie mamy również donice z aniołami, w których możemy zasadzić żywe rośliny, bądź też zdecydować się na ich sztuczne odpowiedniki. Te pięknie będą wyglądać nie tylko w domu, ale i w hotelowych recepcjach lub w gabinecie kosmetycznym.

Kule ze sztucznych roślin

Chcąc dodać trochę zieleni do swojej przestrzeni, zwykle stawiamy na kwiaty cięte lub doniczkowe. A może by tak, dla odmiany, zdecydować się na inną, bardziej oryginalną zieloną ozdobę? Może to być na przykład kula wykonana ze sztucznego bukszpanu lub mchu. Taka wyjątkowa, roślinna bryła zainteresuje każdego gościa, a w samym wnętrzu doda nowoczesnego charakteru. Decydując się na ozdoby ze sztucznych roślin, zyskujemy niezwykłą trwałość, a także bezpieczeństwo, jeśli chodzi o zwierzęta i dzieci. Co więcej, łatwo w szybki sposób jest zmieniać wystrój wnętrz posiadając sztuczne kwiaty i rośliny - wystarczy zamieniać je miejscami. Dodatkowo nie wymagają one pielęgnacji, wystarczy otrzeć je z kurzu co jakiś czas, bez konieczności podlewania czy nawożenia.

Stroiki ze sztucznych kwiatów

Dla dodania nieco koloru do wnętrz, polecamy stroiki ze sztucznych kwiatów. Oferujemy kompozycje na piku, a także dedykowane poszczególnym świętom czy okolicznościom. Wszystkie komponowane są przez naszych doświadczonych florystów, dzięki czemu pięknie się prezentują, są dobrze dobrane kolorystycznie i pasują do wielu różnych okazji. W niektórych dominuje zieleń gałązek, w innych kolorowe główki kwiatowe, a w jeszcze innych bombki i pióra. W bożonarodzeniowych kompozycjach dominuje czerwień i biel, zaś nie brakuje również propozycji w letniej odsłonie różu i błękitu.