Ostatnie dostawy

21 września 2017

Gałązki, główki kwiatowe i nie tylko

Dostawa gałązek kwiatowych (róż i kamelii), bukietów gerber oraz główek wyrobowych róż i goździków już w sprzedaży. Polecamy!

20 września 2017

Główki kwiatowe chryzantemy - nowe wzory i kolory!

Nasza oferta powiększyła się o nowe wzory i kolory  główek kwiatowych chryzantemy. W dostawie otrzymaliśmy również gałązki storczyków oraz główki wyrobowe róż i dali. Polecamy!

18 września 2017

Kształtki styropianowe - nowe wzory!

Gorąco polecamy dostawę kształtek styropianowych, w której otrzymaliśmy nowy wzór choinek oraz stożki i obręcze.

15 września 2017

Susz egzotyczny - nowości!

Już w sprzedaży dostawa, w której otrzymaliśmy, m.in.: bell cup, browny net, cane coil, cane cone, cane spring, banana stick, mahogany, badam, lotos, coconut,  rattan wybielany, palm cup, mitola ball, screw bean, cobra heads, tykwy, korę palmy oraz nowy wzór - natraj large wybielany. Polecamy!

14 września 2017

Mieczyki satynowe - nowe kolory!

W kolejnej dostawie otrzymaliśmy gałązki kwiatowe mieczyków satynowych sprzedawanych na kolory i w miksach. Polecamy!

12 września 2017

Drzewa, liście i nie tylko

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z dostawą, w której otrzymaliśmy: drzewa, liście (philo, hosty, magnoli, słonecznika, mamutowca, draceny), zielistkę, gałązki kwiatowe (róż i magnolii) bukiety róż oraz główki kwiatowe frezji i storczyków. Polecamy!

8 września 2017

Doniczki i osłonki - nowe wzory!

W najnowszej dostawie udostępniamy do sprzedaży nowy wzór osłonki o symbolu handlowym C111. W dostawie otrzymaliśmy również doniczki i podstawki. Polecamy!

7 września 2017

Mech reniferowy - nowe kolory!

Zachęcamy do zapoznania się z dostawą, w której otrzymaliśmy mech reniferowy w dwóch nowych kolorach Gross Green i Gross Green Light.

6 września 2017

Główki kwiatowe róż i gerber - nowe wzory!

Już w sprzedaży dostawa, w której otrzymaliśmy nowe wzory główek kwiatowych róż i gerber o symbolach handlowych W647 i W648 oraz łodygi róż. Polecamy!

5 września 2017

Doniczki i osłonki - nowe wzory!

W kolejnej dostawie otrzymaliśmy: nowe wzory doniczek i osłonek o symbolach handlowych C109 i C110. W dostawie znalazły się również gazony i wkłady do wazonów. Polecamy!

4 września 2017

Główki wyrobowe i gałązki kwiatowe - nowe wzory!

Dostawa nowych wzorów główek wyrobowych dalii i lilii już w sprzedaży. W dostawie otrzymaliśmy również: gałązki kwiatowe bratków i główki hortensji oraz gałązki dekoracyjne rogownicy polnej. Polecamy!

1 września 2017

Kalla piankowa

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z dostawą, w której otrzymaliśmy główki kalli piankowych, o symbolu handlowym W574, w szerokiej gamie kolorów. Polecamy!

31 sierpnia 2017

Gałązki i główki kwiatowe - nowe wzory!

Nasza oferta powiększyła się o nowe wzory gałązek kwiatowych róż, storczyków i bugenwilli. W dostawie otrzymaliśmy również główki wyrobowe chryzantemy o symbolu handlowym W503. Polecamy!

28 sierpnia 2017

Główki kwiatowe chryzantemy

Już w sprzedaży dostawa, w której otrzymaliśmy główki kwiatowe chtyzantemy o symbolach handlowych W001, W498 i W503. Polecamy!

25 sierpnia 2017

Róże wyrobowe z listkami

Zapraszamy do zapoznania się z dostawą, w której otrzymaliśmy róże wyrobowe z listkami i gipsówką, rozwinięte oraz w pąkach, dostępne w wielu kolorach.