Ostatnie dostawy

26 lipca 2017

Susz egzotyczny

W najnowszej dostawie suszu egzotycznego otrzymaliśmy: rattan wybielany, palm cup, bell cup wybielany, palm male, talami, cane cone, lotos, badam, pepe cone, luffy, banana stick, machete step fruit, browny net wybielany, curly willow o długości 60cm i 80 cm. Polecamy!

20 lipca 2017

Bukiety - duży wybór!

Nasza oferta powiększyła się o nowe kolory i wzory bukietów m.in. hortensji, goździków, dalii, storczyków, astrów, frezji, gerber, kamelii, peonii, lilii, róż, jabłoni oraz gałązek niezapominajek, róż, alstromerii, goździków i gipsówki. Polecamy!

18 lipca 2017

Główki kwiatowe róż i goździków - nowe kolory!

Dostawa główek kwiatowych goździków i róż w nowych kolorach już w sprzedaży. Polecamy!

14 lipca 2017

Gałązki i główki kwiatowe chryzantemy

W kolejnej dostawie otrzymaliśmy: gałązki i główki kwiatowe chryzantemy oraz główki wyrobowe agapanta i dalii. Polecamy!

12 lipca 2017

Główki kwiatowe i łodygi chryzantemy

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z dostawą, w której otrzymaliśmy główki kwiatowe chryzantemy i goździków w nowych kolorach, gałązki niezapominajek oraz łodygi (chryzantemy, dalii, róż, poinsecji). Polecamy!

5 lipca 2017

Wełna drzewna - nowe kolory!

W najnowszej dostawie otrzymaliśmy wełnę drzewną w nowych kolorach. Polecamy!

5 lipca 2017

Liście, główki kwiatowe i nie tylko

Już w sprzedaży dostawa liści (philo, draceny, diffenbachii), bukietów róż, gałązek kwiatowych magnolii i chryzantemy oraz główek wyrobowych storczyków i frezji. Polecamy!

4 lipca 2017

Wstążki, organza i siatki dekoracyjne - nowe kolory!

W kolejnej dostawie otrzymaliśmy: siatki dekoracyjne R025 w nowych kolorach, wstążki satynowe o różnych szerokościach, organzę o szerokości 12 cm i 40 cm. Wszystkie artykuły dostępne w szerokiej gamie kolorów. Polecamy!

4 lipca 2017

Satynowa lilia W374 - pełna kolorystyka!

Dostawa główek satynowej lilii W374 w pełnej kolorystyce już w sprzedaży. Polecamy!

30 czerwca 2017

Doniczki, gazony i podstawki

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z dostawą, w której otrzymaliśmy nowy artykuł: podstawki pod znicze. W dostawie znalazły się również doniczki, gazony oraz wkłady do wazonów.Gorąco polecamy!