Ostatnie dostawy

17 listopada 2017

Bukiety, liście i nie tylko!

Dostawa bukietów (storczyków, frezji, tulipanów, żonkili, zawilców, lilii, róż), liści (photosu, paproci, babanowca, hosty, anturium, klonu, filodendrona), gałązek kwiatowych storczyków oraz roślin zielonych (filodendrony, paprocie, diffenbachie, hosty) już w sprzedaży. Polecamy!

16 listopada 2017

Drzewa, główki kwiatowe i nie tylko

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z dostawą, w której otrzymaliśmy drzewa (kasztanowca, bambusa, azalii, klonu, brzozy), bukiety róż, gałązki kwiatowe magnolii oraz główki wyrobowe storczyków i frezji. Polecamy!

15 listopada 2017

Mieczyki satynowe, girlandy i nie tylko!

Już w sprzedaży dostawa gałązek mieczyków satynowych i protei, bukietów hibiskusa oraz główek wyrobowych, liści i girland róż. Gorąco polecamy!

14 listopada 2017

Główki kwiatowe - duży wybór!

Nasza oferta powiększyła się o dostawę główek wyrobowych storczyków, goździków, lilii i hortensji, w pełnej kolorystyce. Polecamy!

10 listopada 2017

Poinsecje - główki, gałązki i bukiety

W najnowszej dostawie otrzymaliśmy główki wyrobowe poinsecji - z brokatem lub bez, welwetowe, satynowe oraz bożonarodzeniowe gałązki dekoracyjne. W dostawie znalazły się również bukiety i gałązki poinsecji, łodygi (storczyków, poinsecji), liście (anturium, draceny, diffenbachi, zebry, philo). Polecamy!

9 listopada 2017

Bożonarodzeniowe gałązki kwiatowe - nowe wzory!

Już w sprzedaży dostawa, w której otrzymaliśmy nowe wzory bożonarodzeniowych gałązek kwiatowych, m.in: poinsecji, róż z brokatem i welwetowych oraz girland z lampkami. W dostawie znalazły się również: gałązki kwiatowe słoneczników, róż, chabrów, maków i amaryslisów oraz główki kwiatowe róż. Polecamy!

6 listopada 2017

Główki kwiatowe, łodygi i nie tylko

W kolejnej dostawie otrzymaliśmy nowy wzór główek kwiatowych amarylisów oraz gałązki kwiatowe (niezapominajek, chabrów, maków, stokrotek), girlandy storczyków, łodygi (róż, tulipanów), podstawy bukietów hortensji, główki wyrobowe (dalii, róż, stokrotek, gerber), bukiety azalii, asparagus i liście paproci. Polecamy!

3 listopada 2017

Choinki i stroiki bożonarodzeniowe - nowe wzory!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z dostawą, w której otrzymaliśmy nowe wzory choinek, stroików bożonarodzeniowych i dekoracji na piku. Sztuczne choinki w wielu rozmiarach, oszronione, przyozdobione kokardami, bombkami, prezencikami itp. Polecamy!

24 października 2017

Gałązki i główki kwiatowe - nowe wzory!

Dostawa nowych wzorów gałązek, główek kwiatowych i bukietów poinsecji oraz stroików na świeczkę, główek lilii fluorescencyjnej i gałązek kwiatowych róż w czarnym kolorze (L057-04) już w sprzedaży. W dostawie otrzymaliśmy również gałązki kwiatowe (stokrotek, konwalii, róż, storczyków, lilii, lotosów), bukiety konwalii oraz główki wyrobowe róż i lilii. Polecamy!

 

 

20 października 2017

Gałązki kwiatowe i bukiety - nowe wzory!

Nasza oferta powiększyła się o nowe wzory bukietów chabrów, maków, dalii, magnolii, lilii i anemonów. W dostawie otrzymaliśmy również bukiety (kamelii, storczyków, róż), gałązek storczyków, róż, ostróżek i peonii oraz liście (paproci, hosty, anturium), girlandy winorośli. Polecamy!