Promocje

Sztuczne Gałęzie Drzew i Krzewów

Sztuczne gałązki drzew i krzewów, mogą stanowić półprodukt do tworzenia sztucznych drzew własnego pomysłu, dekoracji, lub jako dodatek do kompozycji kwiatowych. W ofercie m.in. sztuczne gałęzie fikusów, klonu, lipy czy magnolii i wielu innych.

Świętuj z nami Dzień Poinsecji! Tylko do 15 grudnia przy zakupach hurtowych na wszystkie poinsecje z oferty otrzymasz 10% rabat.

Eukaliptus x 5 F125

Wielkość: 88 cm

Kategoria: Gałązki Drzew i Krzewów

Stan: Brak

Stara cena 10,37 zł za szt
Hurt 5,64 zł za szt
Detal 11,56 zł za szt

Fitonia F126

Wielkość: 1,02 m

Kategoria: Gałązki Drzew i Krzewów

Stan: Brak

Stara cena 11,75 zł za szt
Hurt 6,12 zł za szt
Detal 12,55 zł za szt

Klon japoński F248

Wielkość: 85 cm

Kategoria: Gałązki Drzew i Krzewów

Stan: Dostępne

Stara cena 8,04 zł za szt
Hurt 6,49 zł za szt
Detal 13,30 zł za szt

Pakowanie: sztuka

Gałązka Zamii A557

Wielkość: 58 cm

Kategoria: Gałązki Drzew i Krzewów

Stan: Na wykończeniu

Stara cena 5,31 zł za szt
Hurt 2,59 zł za szt
Detal 5,31 zł za szt

Pakowanie: sztuka

Kluzja F124

Wielkość: 90 cm

Kategoria: Gałązki Drzew i Krzewów

Stan: Brak

Stara cena 7,56 zł za szt
Hurt 5,65 zł za szt
Detal 11,59 zł za szt

Lipa F206

Wielkość: 54 cm

Kategoria: Gałązki Drzew i Krzewów

Stan: Dostępne

Stara cena 1,25 zł za szt
Hurt 0,64 zł za szt
Detal 1,31 zł za szt

Pakowanie: opakowanie (12 szt)

Sztuczne gałązki drzew i krzewów

Sztuczne kwiaty i gałęzie drzew tworzą razem oryginalną dekorację każdego wnętrza, która jednocześnie jest bardzo wytrzymała i efektowna. Takie rozwiązania stają się coraz popularniejsze dzięki temu, że świeże kwiaty wymagają nieustannej pielęgnacji i szybko więdną. Pasują do każdej aranżacji przestrzeni - od pomieszczeń w stylu vintage, przez uniwersalną klasykę, aż po bardzo modny glamour. Nasza hurtownia sztucznych kwiatów i dekoracji florystycznych oferuje szeroki asortyment wielu rodzajów sztucznych roślin, gałązek oraz innych ozdób. Nasze artykuły wyróżniają się na rynku najwyższą jakością, dopracowaniem każdego detalu, wytrzymałością oraz pięknym wyglądem.

Sztuczne bazie na Wielkanoc

Wiosną możemy obserwować rośliny budzące się do życia: kwiaty, krzewy i drzewa rozwijają swoje pąki, aby ponownie pięknie zakwitnąć. W oczekiwaniu na ten czas możemy zastąpić je wybierając sztuczne główki kwiatowe, gałązki i trawy ozdobne - wprowadzą one wiosenny klimat o każdej porze roku. Jednym z większych wydarzeń każdej wiosny jest Wielkanoc. Kojarzy nam się z pisankami, koszykami z wikliny, żółtymi, puszystymi kurczaczkami, zajączkiem przynoszącym prezenty oraz baziami, czyli kwiatami wierzby. Gałązki bazi mogą zdobić świąteczny stół, a także być częścią wianków czy girland tworzonych specjalnie na tę okazję. Pięknie prezentują się też w wazonie bądź jako element stroika, do którego możemy dołączyć baranka, własnoręcznie pomalowane jajka oraz drobne kwiaty.

Letnie i jesienne ozdoby ze sztucznych gałązek

Lato kojarzy nam się z jasnymi kolorami, błękitem nieba, żółtym piaskiem na plaży czy zielenią lasów. O tej porze zwykle dużo podróżujemy, zwiedzamy, odwiedzamy nowe zakątki kraju i świata i cieszymy się każdą chwilą spędzoną z najbliższymi. Aby zachować ten magiczny czas, warto stworzyć wyjątkowe, oryginalne ozdoby do domu. Do ich zrobienia możemy wykorzystać znalezione nad morzem muszle, kamienie zebrane na górskim szlaku oraz inne, kojarzące się z wakacjami, przedmioty. Warto uzupełnić taką pamiątke innymi, trwałymi elementami, na przykład sztucznymi gałązkami drzew lub sztucznymi płatkami kwiatów. Dzięki temu będzie to naprawdę wspaniały powrót do wspomnień, które zostaną z nami już na zawsze.

Jesienią z kolei dominują ciepłe barwy, jak czerwień, pomarańcz, żółć czy brąz. Do stworzenia własnej ozdoby możemy wykorzystać między innymi zebrane na spacerze kasztany i kolorowe liście. Spróbujmy połączyć je z kolorowymi, sztucznymi trawami, gałązkami oraz sznurkiem jutowym. Taki stroik możemy powiesić w oknie, postawić na stole w wazonie lub też umieścić w innym, dowolnym miejscu domu. Ogrzeje nas w nawet najbardziej chłodny wieczór.

Zimowe dekoracje nie tylko na Boże Narodzenie

Zima, jeśli chodzi o dekoracje, to przede wszystkim okołoświąteczne ozdoby, jak Mikołaje, bombki, świerkowe gałązki czy brokatowe liście. Chcąc stworzyć bożonarodzeniowy klimat w swoim domu, pomyślmy o stworzeniu własnego stroika, wieńca lub ozdoby na kominek. Najczęściej wykorzystuje się do tego sztuczne gałązki, jemiołę, małe sadzonki iglaków oraz rozmaite światełka. Jeśli chodzi o kolory, zdecydowanie króluje czerwień, złoto, srebro oraz biel, jednak w tym temacie ogranicza nas jedynie wyobraźnia.