Zamów bez rejestracji! Masz stały rabat? Zaloguj się, aby zobaczyć swoje ceny. Często korzystasz ze sztucznych kwiatów? Skontaktuj się z Działem Sprzedaży, aby uzyskać indywidualne warunki współpracy!

Promocje

Sztuczne Ptaszki i Motyle

Bogata oferta kolorowych ptaszków i motylków, wykonanych z naturalnych piórek i tworzyw sztucznych, do umocowania na klipsach, drucikach, bądź do powieszenia. Ptaszki i motylki z błyszczącymi dodatkami oraz obsypane brokatem, białe gołąbki ślubne i inne. Artykuły dekoracyjne, będące dekoracją same w sobie, bądź służące do wzbogacenia innych dekoracji i kompozycji.

Świętuj z nami Dzień Poinsecji! Tylko do 15 grudnia przy zakupach hurtowych na wszystkie poinsecje z oferty otrzymasz 10% rabat.

Motyl na klipsie AN183

Wielkość: 7 cm

Kategoria: Ptaszki i Motyle

Stan: Dostępne

Stara cena: 1,79 zł za szt
Cena detaliczna 1,64 zł za szt
Cena hurtowa 0,82 zł za szt

Pakowanie: pudełko (12 szt)

Wybierz mix

Gołębie x 1 para AN017

Wielkość: 14 cm

Kategoria: Ptaszki i Motyle

Stan: Dostępne

Cena detaliczna 7,05 zł za par
Cena hurtowa 3,52 zł za par

Pakowanie: pudełko (3 par)

Motyl na klipsie AN033

Wielkość: 10 cm

Kategoria: Ptaszki i Motyle

Stan: Dostępne

Stara cena: 1,41 zł za szt
Cena detaliczna 0,84 zł za szt
Cena hurtowa 0,42 zł za szt

Pakowanie: pudełko (12 szt)

Wybierz mix

Motyl z brokatem AN076S

Wielkość: 12 cm

Kategoria: Ptaszki i Motyle

Stan: Dostępne

Stara cena: 2,61 zł za szt
Cena detaliczna 1,31 zł za szt
Cena hurtowa 0,65 zł za szt

Pakowanie: opakowanie (24 szt)

Motyl na piku AN108

Wielkość: 20 cm

Kategoria: Ptaszki i Motyle

Stan: Dostępne

Stara cena: 4,97 zł za szt
Cena detaliczna 4,59 zł za szt
Cena hurtowa 2,29 zł za szt

Pakowanie: pudełko (6 szt)

Motyl na klipsie AN179

Wielkość: 12,5 cm

Kategoria: Ptaszki i Motyle

Stan: Dostępne

Cena detaliczna 2,51 zł za szt
Cena hurtowa 1,26 zł za szt

Pakowanie: pudełko (12 szt)

Wybierz mix

Motyl na klipsie AN182

Wielkość: 8 cm

Kategoria: Ptaszki i Motyle

Stan: Dostępne

Cena detaliczna 1,61 zł za szt
Cena hurtowa 0,81 zł za szt

Pakowanie: pudełko (12 szt)

Wybierz mix

Motyl na klipsie AN192

Wielkość: 11 cm

Kategoria: Ptaszki i Motyle

Stan: Dostępne

Cena detaliczna 2,54 zł za szt
Cena hurtowa 1,27 zł za szt

Pakowanie: pudełko (12 szt)

Wybierz mix

W naszej hurtowni kwiatowej można znaleźć różnorodne ozdoby i dodatki, które idealnie sprawdzą się jako dodatek w wiązance czy bukiecie. Będą również dobrze prezentować się jako samodzielna dekoracja. Z pewnością ożywią one każdą kompozycję kwiatową. Proponujemy artykuły takie jak motyle, ptaszki dekoracyjne oraz sztuczne piórka osobom zajmującym się dekoracją wnętrz, restauracji i tych zajmujących się florystyką. W kategorii stroiki i dekoracje można znaleźć wszelkiego rodzaju ozdoby, które sprawdzą się przy komponowaniu nawet najbardziej złożonych stroików. Cała ta kategoria jest poświęcona dekoracjom sezonowym, klasycznym oraz świątecznym.

Ptaszki dekoracyjne

Ptaszki ozdobne sztuczne obejmują między innymi - gołębie, pawie, wróbelki. Dostępne są girlandy oraz ptaszki na klipsie. Gołębie sprawdzą się jako ozdoba podczas wiel ceremonii. Zazwyczaj symbol gołębia pojawia się na weselach oraz komuniach. Natomiast kolorowe pawie i ptaszki będą znakomicie wyglądać w sezonowych, żywych aranżacjach letnich i wiosennych. Wszystkie z nich będą się również dobrze prezentować jako dodatek wnętrza. Są one wykonane z naturalnych piórek i tworzyw sztucznych. Ptaszki dekoracyjne to propozycja dodatków florystycznych naszej hurtowni. Dodatkowo sztuczne ptaszki sprawdzą się w scenografii targowej i teatralnej.

Sztuczne motyle dekoracyjne

Motyle są lekkie, delikatne, zwinne i kolorowe jak kwiaty. Ozdobne motyle stworzą wyjątkowy dodatek przy różnego rodzaju kompozycjach. Można je wybierać spośród wielu kształtów, wzorów, kolorów i rozmiarów. Przydadzą się do ozdabiania bukietów kwiatowych, wianków i wieńców.

Ptaszki i motyle są wyjątkowymi materiałami ozdobnymi, które wykorzystuje się do tworzenia oryginalnych dekoracji. Do nich można dołączyć kolorowe piórka, wstążki i tasiemki, które dodatkowo podkreślą piękno kompozycji. Będą najlepszym rozwiązaniem dla wiosennych i wakacyjnych stroików. Można je użyć również do ozdobienia drzewek i krzewów w ogrodzie oraz na tarasie. Motyle i ptaszki dostępne są na drucie, klipsie i sznurku.

Najlepsza hurtownia w internecie

Nasza firma dba o to, żeby klienci byli zadowoleni ze swoich zakupów. Dzięki temu robienie zakupów w naszym firmowym sklepie internetowym może być przyjemne. Doskonale wiemy, że ważną rolę odrywa bycie sklepem doskonałym pod każdym względem. Jeśli jednak chcemy być poza konkurencją, to niemal od początku musimy działać i dawać z siebie 100%. Jesteśmy miejscem, w którym można zakupić zarówno kwiaty, jak również i wszelkie niezbędne akcesoria florystyczne, z którymi każdy może stworzyć naprawdę doskonałą kompozycję kwiatową, Jedni wybierają między innymi wszelkie akcesoria florystyczne, by tworzenie ciekawych inspiracji było łatwiejsze i by samo przebywanie w takim miejscu, było prawdziwą przyjemnością. Na to stawiamy i do tego staramy się dążyć.