Możesz złożyć zamówienie z rabatem ogólnym bez zakładania konta. Zachęcamy jednak do logowania się lub rejestracji. Aby móc korzystać z indywidualnego rabatu skontaktuj się z Działem Sprzedaży.

Wyprzedaże

Dekoracje i Ozdoby Wielkanocne

Wianek z jajkami w rafii UA047E

Wielkość: 27 cm

Kategoria: Wianki

Stan: Na wykończeniu

Stara cena: 104,78 zł za szt
Cena detaliczna 70,73 zł za szt
Cena hurtowa 35,36 zł za szt

Pakowanie: sztuka

Królik x 2 szt. E252SZ

Wielkość: 13 cm

Kategoria: Zajączki

Stan: Dostępne

Cena detaliczna 6,69 zł za opk
Cena hurtowa 3,34 zł za opk

Pakowanie: opakowanie

Wianek z jajkami i suszonymi roślinami UA013E

Wielkość: 29 cm

Kategoria: Wianki

Stan: Na wykończeniu

Stara cena: 119,59 zł za szt
Cena detaliczna 80,72 zł za szt
Cena hurtowa 40,36 zł za szt

Pakowanie: sztuka

Wianek z jajkami w trawie UA046E

Wielkość: 29 cm

Kategoria: Wianki

Stan: Dostępne

Stara cena: 120,54 zł za szt
Cena detaliczna 81,36 zł za szt
Cena hurtowa 40,68 zł za szt

Pakowanie: sztuka

Wianek z wrzosem i jajkami UA048E

Wielkość: 30 cm

Kategoria: Wianki

Stan: Dostępne

Stara cena: 107,80 zł za szt
Cena detaliczna 72,78 zł za szt
Cena hurtowa 36,39 zł za szt

Pakowanie: sztuka

Wianek z jajkami w gniazdkach i piórkami UA045E

Wielkość: 30 cm

Kategoria: Wianki

Stan: Dostępne

Stara cena: 116,16 zł za szt
Cena detaliczna 78,41 zł za szt
Cena hurtowa 39,21 zł za szt

Pakowanie: sztuka

Dekoracje i ozdoby wielkanocne

Okres Świąt Wielkanocnych, to bez wątpienia dla większości czas, kiedy można w ciekawy sposób udekorować przestrzeń domów i mieszkań, stawiając na niezwykle piękne dekoracje wielkanocne. Ich wybór wcale nie jest taki łatwy, szczególnie, że wachlarz oferowanych ozdób z motywami świątecznymi jest naprawdę bardzo bogaty.

Wielkanocne ozdoby - sklep internetowy

Nasz sklep internetowy jest miejscem, w którym dostępne są różnorodne dekoracje wielkanocne, w których to główną rolę odgrywają jajka wielkanocne, jak również zajączki. Wszystkie wyglądają wyjątkowo pięknie, są trwałe i stanowią bez wątpienia idealny wybór dla każdego.

Dlaczego przyozdabiamy naszą przestrzeń na Wielkanoc?

Święta wielkanocne dla Polaków odgrywają niezwykle duże znaczenie. Nic więc dziwnego, iż pragną Państwo w tym czasie stworzyć swoje domy czy mieszkania miejscami, w których magię tych świąt czuć na każdym kroku. O ile ze świętami Bożego Narodzenia kojarzy nam się choinka, o tyle w przypadku Wielkanocy, główną rolę odgrywają małe akcenty, takie jak zajączek wielkanocny, jajka, bazie. Dzięki którym mogą powstać unikalne i jedyne w swoim rodzaju ozdoby wielkanocne.

Jak przystroić stół wielkanocny

Wielkanoc nieodłącznie kojarzy się z początkiem wiosny, a stół wielkanocny to najważniejsze miejsce w domu podczas Świąt. Stół wielkanocny najlepiej udekorować kwiatami, kolorowymi jajkami i zajączkami wielkanocnymi. Każdy preferuje coś innego, każdemu podobają się zupełnie inne ozdoby. Jeśli jednak w grę wchodzą święta, to kolorowe jajeczka z plastiku, kurczaczki na patykach czy wydmuszki do malowania, są doskonałym wyborem dla wszystkich tych osób, które kochają magię świąt i chcą w swoich czterech kątach czuć ją niemal na każdym kroku.

Gdzie znajdą zastosowanie dekoracje świąteczne?

Oferowane przez nasz sklep dekoracje świąteczne mogą znaleźć zastosowanie tak naprawdę wszędzie. Stanowią one doskonały wybór do przestrzeni, gdzie chcą Państwo podkreślić tą magię Wielkiej Nocy. Można nimi przyozdobić koszyczek wielkanocny lub dzięki zastosowaniu patyków, wbić te dodatki do kwiatowych kompozycji w doniczkach lub specjalne przygotowanych ozdobach na ten właśnie okres. Ich zastosowanie jest bardzo szerokie. Plastikowe, kolorowe jajeczka czy słodkie kurczaczki, na pewno idealnie wypełnią przestrzeń każdego niemal domu i mieszkania, a jego mieszkańcy będą czuli się w otoczeniu takich dodatków jedynie w swoim rodzaju. Ozdoby wielkanocne zawierające sztuczne kwiatki czy inne ozdobne elementy, będą cieszyły oko przez bardzo długi czas.

Ozdoby wielkanocne hurtownia

Jako hurtownia stawiamy na najwyższą jakość naszych produktów. Dbamy w pełni o wciąż większy asortyment i staramy się, aby wszystkie wielkanocne ozdoby, okazały się być na Państwa kieszeń. Wierzymy w to, że razem z naszym sklepem internetowym i hurtownią, otrzymają Państwo namiastkę przedświątecznej atmosfery. W naszej ofercie znajdziesz ręcznie robione ozdoby świąteczne na święta Wielkanocne, duży wybór dekoracji świątecznych również na inne okazje, jak na przykład dekoracje na Boże Narodzenie. Wykorzystując sztuczne, wiosenne kwiaty, każdy może zrobić stroik wielkanocny, girlandę, czy inną dekorację wielkanocną, na przykład pisanki ze styropianowych jajek. Na świątecznym stole pięknie będzie prezentować się również bukiet kwiatów - zamiast kwiatów ciętych z powodzeniem możemy zdecydować się na sztuczne główki, które posłużą o wiele dłużej i nie będą wymagać dodatkowej pielęgnacji.