Zamów bez rejestracji! Masz stały rabat? Zaloguj się, aby zobaczyć swoje ceny. Często korzystasz ze sztucznych kwiatów? Skontaktuj się z Działem Sprzedaży, aby uzyskać indywidualne warunki współpracy!

Promocje

Ekskluzywne Sztuczne Kwiaty i Rośliny Doniczkowe

Ekskluzywne sztuczne kwiaty doniczkowe z wysokiej jakości materiałów, służące do zamocowania w doniczkach, bądź w innych naczyniach. Rośliny zielone oraz kwitnące. Świetnie nadają się do pomieszczeń, w których żywe rośliny nie mają warunków do przetrwania.

Świętuj z nami Dzień Poinsecji! Tylko do 15 grudnia przy zakupach hurtowych na wszystkie poinsecje z oferty otrzymasz 10% rabat.

Kapusta ozdobna A620L

Wielkość: 40 cm

Kategoria: Rośliny Zielone

Stan: Dostępne

Stara cena: 25,86 zł za szt
Cena detaliczna 15,53 zł za szt
Cena hurtowa 7,76 zł za szt

Pakowanie: opakowanie (2 szt)

Begonia Z091LT

Wielkość: 30 cm

Kategoria: Rośliny Zielone

Stan: Dostępne

Stara cena: 11,35 zł za szt
Cena detaliczna 9,81 zł za szt
Cena hurtowa 4,91 zł za szt

Pakowanie: opakowanie (4 szt)

Aloes - Sukulent Z097L

Wielkość: 16 cm

Kategoria: Rośliny Doniczkowe

Stan: Brak

Stara cena: 22,32 zł za szt
Cena detaliczna 15,61 zł za szt
Cena hurtowa 7,80 zł za szt

Begonia Z091LG

Wielkość: 30 cm

Kategoria: Rośliny Doniczkowe

Stan: Dostępne

Stara cena: 11,35 zł za szt
Cena detaliczna 6,94 zł za szt
Cena hurtowa 3,47 zł za szt

Pakowanie: opakowanie (4 szt)

Grubosz - Sukulent Z098L

Wielkość: 13 cm

Kategoria: Rośliny Doniczkowe

Stan: Brak

Stara cena: 8,51 zł za szt
Cena detaliczna 5,95 zł za szt
Cena hurtowa 2,97 zł za szt

Kapusta ozdobna- sukulent Z183L

Wielkość: 15 cm

Kategoria: Rośliny Doniczkowe

Stan: Dostępne

Cena detaliczna 10,05 zł za szt
Cena hurtowa 5,02 zł za szt

Pakowanie: opakowanie (2 szt)

Grubosz - Sukulent Z190L

Wielkość: 13 cm

Kategoria: Rośliny Doniczkowe

Stan: Dostępne

Stara cena: 9,17 zł za szt
Cena detaliczna 6,41 zł za szt
Cena hurtowa 3,20 zł za szt

Pakowanie: opakowanie (4 szt)

Echeveria - Sukulent Z186L

Wielkość: 13 cm

Kategoria: Rośliny Doniczkowe

Stan: Dostępne

Cena detaliczna 10,74 zł za szt
Cena hurtowa 5,37 zł za szt

Pakowanie: opakowanie (3 szt)

Aloes - Sukulent Z191L

Wielkość: 14 cm

Kategoria: Rośliny Doniczkowe

Stan: Brak

Stara cena: 6,77 zł za szt
Cena detaliczna 4,72 zł za szt
Cena hurtowa 2,36 zł za szt

Ekskluzywne sztuczne rośliny doniczkowe

Kwiaty doniczkowe możemy spotkać praktycznie wszędzie - w domach, biurach, szkołach i innych przestrzeniach publicznych. Nic dziwnego, w końcu są pięknymi, żywymi ozdobami, które dodają świeżości i przytulności w każdym wnętrzu. Mają one jednak swoje wady - pielęgnacja ich może pochłaniać dużo czasu, w tym zapewnienie odpowiedniego nawodnienia i oświetlenia. Dodatkowo, niektóre gatunki mogą uczulać, a także być trującymi, bo jest niebezpieczne zwłaszcza w kontekście dzieci i zwierząt. Z rozwiązaniem przychodzą ekskluzywne sztuczne rośliny doniczkowe, które są tak samo piękne, nie wymagające żadnych dodatkowych zabiegów i w pełni bezpieczne.

Dekoracyjne sztuczne rośliny doniczkowe

Do produkcji oferowanych przez nas sztucznych roślin doniczkowych wykorzystywane są jedynie trwałe i estetyczne materiały. Dzięki nim można tworzyć wyjątkowe, niepowtarzalne kompozycje, które z pomocą nieograniczonej wyobraźni florystów, zachwycą każdego. Swoim wyglądem przypominają swoje świeże odpowiedniki, dzięki czemu pięknie ozdabiają każde mieszkanie, biuro, hotel czy restaurację. Wciąż wdrażane najnowsze technologie produkcji sztucznych kwiatów sprawiają, iż do złudzenia przypominają one żywe rośliny, gwarantując tym samym przyjemny dla oka widok i zachwyt gości.

Zalety ekskluzywnych sztucznych roślin doniczkowych

Ekskluzywne sztuczne kwiaty, które znamy sprzed wielu lat, przywołują raczej negatywne wspomnienia. Charakteryzował je nie tylko brzydki wygląd, lecz i oznakę złego gustu, a także były uważane a źródło szkodliwych oparów. Dziś sztuczne rośliny są zupełnie inne: są nietoksyczne, ładnie się prezentują, są bezpieczne i hipoalergiczne, a do tego wytrzymałe i odporne na wszelkie uszkodzenia. Zachowują swoją prezencję przez cały rok, nie zmieniają swojego kształtu ani barwy. Nie wywołują alergii ani tym bardziej zatrucia, w związku z czym spokojnie mogą ozdabiać pomieszczenia, gdzie mieszkają dzieci i zwierzęta. Mogą być trzymane w każdym miejscu, bez względu na panujące warunki - zarówno w bardzo nasłonecznionych, jak i ciemnych pomieszczeniach, bardzo ciepłych i suchych, jak i bardzo zimnych. Nie blakną pod wpływem światła ani nie deformują się.

Hurtownia ekskluzywnych sztucznych kwiatów doniczkowych

W naszej hurtowni kwiatów sztucznych znaleźć można wiele roślin różnego rodzaju, w tym i doniczkowych. Wśród nich znajdują się rośliny zielone, sukulenty, odmiany kwitnące i wiele innych. Oferujemy także doniczki o różnych rozmiarach i wzorach. Różnorodność naszego asortymentu sprawia, że każdy może znaleźć coś dla siebie. Nasze artykuły znajdą swoje zastosowanie nie tylko wewnątrz domu, ale i w ogrodzie lub na tarasie. Ich trwałość powoduje, że mogą być używane przez lata w wielu różnych miejscach. Kolory i faktury świetnie imitują ich świeże alternatywy, co pozwala na łączenie tych dwóch grup roślin ze sobą. W naszej ofercie znajduje się szeroki asortyment sztucznych roślin doniczkowych, które wyglądają jak żywe, a są o wiele bardziej trwałe, przy równocześnie pięknym wyglądzie i najwyższej jakości.