Nowości

Kwiaty Ekskluzywne

Kwiaty i rośliny w tej kategorii dedykowane są Klientom poszukującym sztucznych roślin wysokiej jakości o bardzo naturalnym wyglądzie.

Róża w pąku z kroplą rosy x 14 Q958K

Wielkość: 44 cm

Kategoria: Róże

Stan: Dostępne

Hurt: 38,20 zł za szt
Detal: 63,68 zł za szt
Pakowanie: sztuka

Sztuczne kwiaty ekskluzywne

Nasza oferta sztucznych kwiatów ekskluzywnych skierowana jest przede wszystkim do najbardziej wymagających osób, które chcą, aby ich dekoracje były jak najbardziej zbliżone do tych tworzonych ze świeżych kwiatów. Rośliny w jakiejkolwiek formie tworzą wyjątkową atmosferę, zarówno w domu, biurze, jak i lokalach użytkowych. Decydując się na sztuczną alternatywę, można w bardzo ekonomiczny sposób zyskać ozdobę na lata. Wśród naszego asortymentu znajdują się wyłącznie wysokiej jakości sztuczne kwiaty, w tym między innymi róże, tulipany, storczyki, goździki, amarylis i irysy.

Główki sztucznych kwiatów ekskluzywnych

Nasza hurtownia sztucznych kwiatów prowadzi swój sklep internetowy, który dostarcza najpiękniejsze główki kwiatowe i gałązki na terenie całej Polski. Nasze artykuły wykorzystywane są między innymi do ozdabiania sal weselnych, bankietowych, kościołów, domów czy biur. Mogą służyć zarówno jako dekoracje trwałe, jak i tymczasowe. Sprawdzają się również podczas rozmaitych imprez okolicznościowych, jak urodziny, imieniny, rocznice czy podczas świąt. Tworzy się z nich bukiety, girlandy, pnącza, wianki i stroiki. Można je spotkać oczywiście również na nagrobkach i uroczystościach pogrzebowych.

Sztuczne kwiaty i inne dekoracje mają nieskończoną ilość możliwości zastosowań. Występują w różnych kolorach, kształtach, gatunkach i teksturach. Własnoręcznie można robić z nich przepiękne ozdoby, a jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia. Coraz więcej osób decyduje się na zakup właśnie sztucznych ozdób, dużym zainteresowaniem cieszą się również sztuczne kwiaty doniczkowe. Tego typu dekoracje są niezwykle trwałe i mogą cieszyć oko przez długi, długi czas, a do tego są tańsze, niż żywe rośliny.

Hurtownia sztucznych kwiatów i roślin

Sztuczne kwiaty mogą służyć przez wiele lat, okolicznościowo, sezonowo, bądź też przez cały rok. Niezależnie od tego, czy decydujemy się na pojedyncze główki lub gałązki, czy też na całe bukiety i wiązanki, nie wymagają one szczególnej pielęgnacji, a do tego są w pełni bezpieczne dla dzieci i zwierząt. Co więcej, w przeciwieństwie do swoich świeżych odpowiedników, są hipoalergiczne i nie niosą za sobą żadnego ryzyka dla osób cierpiących na alergię na pyłki lub zapachy. Jedyne, co musimy regularnie robić, posiadając sztuczne rośliny, to przecieranie ich z kurzu. Można je także swobodnie “wykąpać” pod prysznicem co jakiś czas. Jest to niesamowicie wygodne i stanowi wspaniałe rozwiązanie dla osób lubiących otaczać się kwiatami, jednak bez konieczności pamiętania o nich. Sztuczne kwiaty nie wymagają podlewania, w związku z czym nie trzeba angażować osób trzecich do opieki nad nimi podczas wyjazdu. Nie trzeba się martwić również o ich wygląd - ekskluzywne kwiaty sztuczne prezentują się niemal identycznie, co kwiaty żywe. Już od dawna nie przypominają tych sprzed lat, słabej jakości, o nienaturalnych kolorach. Nasza hurtownia stawia przede wszystkim na jakość i piękny wygląd kwiatów i roślin - chcemy dawać Państwu jak najlepsze i najlepiej wyglądające rośliny, które posłużą przez bardzo długi czas.