Możesz złożyć zamówienie z rabatem ogólnym bez zakładania konta. Jeżeli masz uzgodniony indywidualny rabat stały - zaloguj się, aby zobaczyć od razu swoje ceny na stronie przy każdym produkcie. Aby móc otrzymać indywidualny rabat stały dla użytkowników skontaktuj się z Działem Sprzedaży.

Promocje

Sztuczne Łodygi i Sztuczne Stelaże

Do stworzenia niebanalnych kompozycji kwiatowych dobry florysta potrzebuje odpowiednich główek kwiatowych, a te, nie mogą obyć się bez łodyg czy podstaw bukietów, zwanych inaczej szkieletami, bądź stelażami.


Do każdej główki należy dobrać odpowiednią łodygę. W ofercie dostępne są łodygi z liśćmi róży, peonii (piwonii), chryzantemy, anturium, żonkila, dalii, hortensji, storczyka, poinsecji (gwiazdy betlejemskiej), czy lilii.


Podstawy bukietów mają dwojakie zastosowanie. Po uzupełnieniu główkami wyrobowymi mogą tworzyć piękne bukiety. Natomiast bukiety, które mają różne elementy dekoracyjne często są dzielone na mniejsze elementy i wykorzystywane w kompozycjach kwiatowych. Cena elementów pozyskanych z bukietu jest relatywnie niższa, niż zakup każdego z nich z osobna.

Świętuj z nami Dzień Poinsecji! Tylko do 15 grudnia przy zakupach hurtowych na wszystkie poinsecje z oferty otrzymasz 10% rabat.

Łodyga żonkila z trawką N186

Wielkość: 40 cm

Kategoria: Łodygi Kwiatowe

Stan: Dostępne

Cena detaliczna 0,62 zł za szt
Cena hurtowa 0,31 zł za szt

Pakowanie: opakowanie (24 szt)

Drut wyrobowy x 100 szt. N184

Wielkość: 29 cm

Kategoria: Łodygi Kwiatowe

Stan: Dostępne

Cena detaliczna 19,19 zł za opk
Cena hurtowa 9,59 zł za opk

Pakowanie: opakowanie

Drut wyrobowy x 50 szt. (miękki) N038

Wielkość: 41 cm

Kategoria: Łodygi Kwiatowe

Stan: Na wykończeniu

Cena detaliczna 18,23 zł za opk
Cena hurtowa 9,12 zł za opk

Pakowanie: pudełko (2 opk)

Łodyga gerbery N031

Wielkość: 47 cm

Kategoria: Łodygi Kwiatowe

Stan: Dostępne

Stara cena: 14,70 zł za szt
Cena detaliczna 1,31 zł za szt
Cena hurtowa 0,65 zł za szt

Pakowanie: opakowanie (48 szt)

Podstawa bukietu peonii x 7 N165

Wielkość: 40 cm

Kategoria: Podstawy Bukietów

Stan: Dostępne

Stara cena: 11,81 zł za szt
Cena detaliczna 11,56 zł za szt
Cena hurtowa 5,78 zł za szt

Pakowanie: opakowanie (6 szt)

Drut wyrobowy x 50 szt. (średnio twardy) N038T

Wielkość: 41 cm

Kategoria: Łodygi Kwiatowe

Stan: Na wykończeniu

Cena detaliczna 18,23 zł za opk
Cena hurtowa 9,12 zł za opk

Pakowanie: pudełko (2 opk)

Łodyga tulipana N132

Wielkość: 46 cm

Kategoria: Łodygi Kwiatowe

Stan: Dostępne

Stara cena: 1,29 zł za szt
Cena detaliczna 1,11 zł za szt
Cena hurtowa 0,56 zł za szt

Pakowanie: opakowanie (24 szt)

Sztuczne łodygi oraz podstawy bukietów pasujące do wszystkich główek kwiatowych. Można je wykorzystywać w kompozycjach, do tworzenia bukietów lub gałązek kwiatowych.

Sztuczne łodygi i stelaże są podstawowymi artykułami florystycznymi umożliwiającymi tworzenie unikatowych i wyjątkowych kompozycji kwiatowych. Wszystkie oferowane przez nas artykuły pasują do wszystkich główek kwiatowych. Są wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu są trwałe i dobrze wyglądają.

Sztuczne łodygi i stelaże

Z szerokiej oferty artykułów florystycznych w naszym sklepie można wybrać piękne główki kwiatowe, gałązki, trawy i liście, dzięki którym można stworzyć niesamowite bukiety. Taki bukiet ze sztucznych kwiatów może służyć jako ozdoba wnętrza w domu lub biurze. Może również być dobrym pomysłem na prezent. Stelaże świetnie się sprawdzą przy tworzeniu bardziej rozbudowanych kompozycji i dekoracji. Dają możliwość na wpięcie kilkunastu główek kwiatowych. Mogą być mniejszymi, pojedynczymi bukietami, ale również jako większe kompozycje z koszami, wazonami czy doniczkami. Wbrew pozorom stelaże czy łodygi do sztucznych kwiatów mogą sprawić, że cała kompozycja florystyczna będzie prezentowała się naturalniej i ładniej.

Akcesoria florystyczne w sklepie internetowym kwiatysztuczne.pl

Florystyka umożliwia przedstawienie kompozycji i dekoracji kwiatowych w wielu różnych odsłonach. Duży wybór artykułów i dodatków sprawia, że można tworzyć rozmaite połączenia kolorystyczne na każdą okazję. Odpowiednie materiały będą niezbędne w stowrzeniu nowoczesnych i ciekawych bukietów. Kwiaty swoją obecnością urozmaicą sale weselne, restauracje, kościoły, jak i również miejsca, w których estetyka wnętrz stawiana jest na pierwszym miejscu. Sztuczne kwiaty stają się ostatnio coraz bardziej popularne, a wykonanie z nich bukiety mogą stanowić jeden z wielu elementów dekoracyjnych mieszkania. Sprawdzą się jako stała ozdoba wnętrza - w sypialni, salonie, kuchni czy nawet łazience. Kwiaty sztuczne idealnie sprawdzą się dla osób, które mają alergię na zwykłe kwiaty lub rośliny.

Dlaczego warto wybrać nasz sklep?

Nasz sklep jest miejscem dla wszystkich, którzy zajmują się florystyką na co dzień. Posiadamy wiele artykułów, które przydadzą się w takiej pracy. Dla osób, którzy robią to hobbystycznie również polecamy produkty znajdujące się w naszym asortymencie.

Stawiamy na najwyższą jakość naszych produktów. Dbamy o to, żeby wciąż powiększać asortyment i staramy się, aby wszystkie z dostępnych dekoracji, okazały się być na Państwa kieszeń. Wieloletnie doświadczenie - od 1990 roku - powoduje, że znamy oczekiwania naszych klientów. Nasze kwiaty, stroiki i ozdoby dekorują stoły na wielu różnych przyjęciach. Dzięki kompozycjom kwiatowym wnętrze od razu wydaje się bardziej przyjemne i kolorowe. Nowoczesne rozwiązania, którymi dysponujemy umożliwiają szybką realizację zamówień naszych klientów. Nowy magazyn oraz sklep internetowy umożliwia efektywne zarządzanie towarem i zamówieniami. Od 2010 roku nasz magazyn znajduje się w Piorunowie, w okolicach Błoni pod Warszawą. Jako pierwsi w Polsce uruchomiliśmy również internetową hurtownię roślin i kwiatów sztucznych.