Nasze publikacje

27 marca 2020

Wiosenne porządki

DIY - Zrób sam kompozycję nagrobną

Wiosna to czas, w którym przyroda budzi się do życia. Na drzewach pojawiają się jasnozielone pączki liści, a gdzieniegdzie możemy ujrzeć w trawie kolorowe krokusy.

Przyjemne promyki słońca i ciepły powiew wiatru sprawiają, że mamy więcej energii i chęci do zmian.

Wiosna to również dobry czas do gruntownego sprzątania domu, tarasu i ogrodu, ale również grobów naszych bliskich. Po zimie myjemy brudne pomniki, stawiamy eleganckie znicze i dekoracyjne wiązanki kwiatowe.

11 maja 2018

Jak zrobić biurową kompozycję

Świat ponownie budzi się do życia. Przyszła do nas wiosna. Możemy odnaleźć ją niemal we wszystkim, co nas otacza. Widzimy ją w rozwijających się pączkach na drzewach, słyszymy w porannym śpiewie ptaków, czujemy na własnej skórze, kiedy podczas wieczornych spacerów muskają nas delikatne podmuchy wiosennego, pachnącego wiatru. Wiosna jak żadna inna pora roku działa na nasze zmysły.

7 lutego 2018

Wielkanocna dekoracja na świąteczny stół

Szukasz pomysłu na wystrój stołu Wielkanocnego? Zobacz, co dla Ciebie mamy!

30 stycznia 2018

Walentynkowa dekoracja

Nie masz pomysłu na walentynkowy prezent? Mamy coś dla Ciebie! Wejdź i zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy.

8 grudnia 2017

Dekoracja na drzwi

Chcecie rzucić gości na kolana? Zobacz, co dla Was przygotowaliśmy!

8 listopada 2017

Nagrobna kompozycja na Święto Niepodległości

Szukasz biało-czerwonej kompozycji nagrobnej? Zobacz co przygotowaliśmy na ten wyjątkowy dzień!

20 października 2017

Kwiatowa dynia na Halloween

Chcesz zobaczyć dekorację na Halloween w zupełnie innej odsłonie?

Przeczytaj jak zrobić nietypową dekorację do Twojego domu!

5 października 2017

Kompozycja nagrobna z różą, mieczykiem, storczykiem i chryzantemą

Szukasz pomysłu na kompozycję nagrobną? Wejdź i zobacz trendy panujące w 2017 roku!

29 sierpnia 2017

Piękny, nowy storczyk wyglądający jak żywy

Szukasz pięknych i eleganckich sztucznych storczyków? Mamy dla Ciebie coś specjalnego!

7 sierpnia 2017

Nowe, ślubne dekoracje z różą, hortensją i storczykiem

Widzieliście naszą kolekcję ślubną z peonią, różą i hortensją? Mamy dla Was jeszcze wiecej ślubnych, pięknych, kwiatowych dekoracji.

26 lipca 2017

Ślubna kolekcja z peonią, różą i hortensją

Organizujesz ślub? Zobacz naszą elegancką kolekcję ślubną z kwiatów peonii, róży i hortensji!

12 maja 2017

Wiosenna kompozycja

Chcecie mieć fajną wiosenną kompozycję ze sztucznych kwiatów? Zrobiliśmy dla Was film, w którym pokażemy Wam jak sami możecie stworzyć piękną aranżację do swojego wnętrza.

1 kwietnia 2017

Wielkanocna kompozycja

Wielkimi krokami zbliża się Wielkanoc. W tym wyjątkowym świątecznym okresie ozdabiamy różnymi dekoracjami swoje mieszkania i domy.

15 lutego 2017

Zimowa dekoracja

Za oknem zimno, szaro i ponuro. Zrób sam prostą, zimową i elegancką dekorację do domu, która ozdobi Wasze wnętrze.

10 lutego 2017

Walentynkowa dekoracja

Walentynki już niedługo! Pokażemy Wam jak w szybki i w prosty sposób możecie wykonać ładną dekorację ze sztucznych kwiatów.

23 listopada 2013

Jak zrobić Kompozycję Bożonarodzeniową?

Do Świąt Bożego Narodzenia w prawdzie jeszcze trochę czasu, ale część z Was z pewnością myśli już o świątecznych dekoracjach. Dlatego chcemy przedstawić Wam naszą propozycję na Świąteczną Kompozycję.

20 listopada 2013

Łańcuchy choinkowe - tanie czy dobre?

Idą Święta. Jak co roku zakupowy szał. Kupujemy prezenty, ale myślimy już o choince i choinkowych ozdobach. Kupujemy lampki, bombki oraz łańcuchy choinkowe...

27 lutego 2013

Jak zrobić wielkanocną kompozycję na cmentarz?

Idą Święta Wielkanocne. Niektórzy z nas będą chcieli ozdobić groby bliskich wiosennymi kompozycjami. Przedstawiamy krótki film, w którym pokazujemy jak wykonać wielkanocną kompozycję z tulipanów, żonkili i innych sztucznych kwiatów.

8 grudnia 2012

Fontanna pokojowa - oryginalny prezent

Kiedy zbliżają się Święta, zaczynamy gorączkowe poszukiwania prezentów dla naszych bliskich. Jeśli wiemy czego szukamy, to już połowa sukcesu. Jednak najtrudniej jest wymyślić oryginalny prezent. Właśnie dlatego zapraszamy Cię, abyś przyjrzał się nieco bliżej fontannom pokojowym. Naszym zdaniem to całkiem interesująca propozycja.

19 listopada 2012

Andrzejkowe wróżby z kwiatów

Nadchodzą Andrzejki. Czy zastanawiałeś się już, jakie wróżby zorganizujecie ze znajomymi? Sprawdź nasz pomysł na andrzejkową wróżbę z kwiatów!

7 listopada 2012

Wieniec z Kwiatów Sztucznych na Święto Niepodległości

Narodowe Święto Niepodległości obchodzone 11-go listopada, zostało ustalone w celu upamiętnienia rocznicy odzyskania niepodległości przez Naród Polski. W tym dniu, na grobach żołnierzy oraz pod pomnikami upamiętniającymi walczących o wolną i niepodległą Polskę, składane są kwiaty w barwach narodowych.

30 października 2012

Jak zrobić Dynię ze Stroikiem z Kwiatów Sztucznych na Halloween?

Halloween to święto obchodzone 31 października. Jego symbolem są lampy robione z wydrążonych dyni. Oto nasza propozycja Halloweenowej Dyni ze Stroikiem z Kwiatów Sztucznych.

27 września 2012

Jak zrobić wieniec na cmentarz z kwiatów sztucznych?

Dzień Wszystkich Świętych zbliża się wielkimi krokami. Dlatego specjalnie na tę okazję chcieliśmy zaprezentować Państwu jak zrobić prosty i ładny za razem wieniec na cmentarz z kwiatów sztucznych.

23 września 2012

Ile kosztuje prąd zużywany przez fontanny domowe i ogrodowe?

W ostatnich latach w naszych domach coraz częściej pojawiają się fontanny pokojowe. Dostajemy je na prezent bądź kupujemy sami. Ale ile dokładnie kosztuje ich użytkowanie? Czy rachunki za prąd nas nie zaskoczą?

23 sierpnia 2012

Chryzantemy Sztuczne - Przewodnik

Sklep www.KwiatySztuczne.pl oferuje duży wybór sztucznych kwiatów chryzantemy. Znajdziecie Państwo tzw. wyrobówkę, czyli główki kwiatowe chryzantemy, kwiaty cięte, czyli gałązki chryzantemy oraz gotowe bukiety chryzantemy. W związku z pytaniami, jakie zadajecie Państwo telefonicznie bądź via e-mail, postanowiliśmy krótko scharakteryzować chryzantemy dostępne na rynku kwiatów sztucznych. Zapraszamy do lektury...

9 sierpnia 2012

Bukiety i Wianki Kwiatowe z okazji Wniebowzięcia NMP

Wniebowzięcie Najświętszej Marii Panny, w Polsce zwane również Świętem Matki Boskiej Zielnej, jest największym świętem maryjnym. Jego obchody przypadają na 15 sierpnia każdego roku i są związane z dogmatem o Wniebowzięciu NMP ogłoszonym przez papieża Piusa XII w 1950r.

3 sierpnia 2012

Chryzantemy - krótka historia

Chryzantemy bezsprzecznie królują na cmentarzach w okresie Wszystkich Świętych - i Polacy właśnie z tym świętem kojarzą kwiaty chryzantem. Jednak pewnie niewiele osób zdaje sobie sprawę jak długa i ciekawa jest historia tych kwiatów.

23 lipca 2012

Chryzantemy na Wszystkich Świętych

Chryzantemy (złocienie) to kwiaty z rodziny astrowatych, liczące około 50 gatunków. W naturze występują głównie w Chinach, Japonii, Korei i Mongolii. W Polsce jest tylko jeden gatunek rosnący dziko - chryzantema Zawadzkiego.

19 czerwca 2012

Sztuczne Słoneczniki na lato i zimę

Słoneczniki (Helianthus) to kwiaty z rodziny astrowatych, jedne z najbardziej okazałych kwiatów lata. Występują w bardzo wielu odmianach. Najmniejsze mogą mieć jedynie ok. 10cm, a największe dorastają do 3,5 m wysokości i nawet 50 cm średnicy kwiatu.

2 czerwca 2012

Kwiaty Polne w Boże Ciało na szczęście

Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej, zwana też potocznie Bożym Ciałem, jest obchodzona od 1246 r. Zwyczaj został zapoczątkowany przez bp Roberta z diecezji w Liège w Belgii m.in. z powodu widzeń św. Julianny z Cornillon. W 1264 r. papież Urban IV ustanowił tę uroczystość dla całego Kościoła.

9 maja 2012

Dekoracja samochodu ślubnego z kwiatów sztucznych

Dekoracja samochodu wiozącego Młodą Parę do ślubu, jest równie ważnym elementem, jak dekoracja sali weselnej czy kościoła. Samochód Młodych powinien wyróżniać się wśród pozostałych. Przecież właśnie pojazd Młodych otwiera orszak ślubny.

23 kwietnia 2012

Dekoracja sali weselnej kwiatami sztucznymi

Dbając o każdy szczegół uroczystości zaślubin nie możemy zapomnieć o wystroju sali weselnej. Większość domów weselnych proponuje gotowe dekoracje. Niestety są one skromne i jednakowe dla wszystkich, a przecież każdy chciałby mieć wyjątkowe wesele.

19 kwietnia 2012

Ślubna dekoracja kościoła z kwiatów sztucznych

Kościół jest jednym z ważniejszych miejsc dla Młodej Pary - to w nim odbywają się uroczyste zaślubiny. Z tego powodu należy zadbać o odpowiednią oprawę ceremonii kościelnych, w tym o uroczystą dekorację.

17 marca 2012

Drzewka sztuczne w restauracji, biurze i domu

Ozdobne drzewa sztuczne są częstym elementem wystroju wnętrz galerii handlowych, restauracji, biur czy innych miejsc publicznych. Mają wiele zalet i z powodzeniem zastępują żywe rośliny. Nieraz zastanawiamy się wręcz: „Czy to drzewko jest na pewno sztuczne? A może pasowało by w domu?"