Możesz złożyć zamówienie z rabatem ogólnym bez zakładania konta. Jeżeli masz uzgodniony indywidualny rabat stały - zaloguj się, aby zobaczyć od razu swoje ceny na stronie przy każdym produkcie. Aby móc otrzymać indywidualny rabat stały dla użytkowników skontaktuj się z Działem Sprzedaży.

Elegancki storczyk wyglądający jak żywy

29 sierpnia 2017

Szukasz pięknych i eleganckich sztucznych storczyków? Mamy dla Ciebie coś specjalnego!

Szukasz ładnych, sztucznych kwiatów do domu? Mamy dla Ciebie pięknego, eleganckiego storczyka, który wygląda jak żywy!

Nasz storczyk nie jest wykonany z materiału, ale ze specjalnego tworzywa przypominającego w dotyku sylikon. Jest odporny na uszkodzenia i przede wszystkim wygląda naturalnie.

Pokażemy dlaczego ten storczyk jest taki wyjątkowy. Główka kwiatowa jest delikatna w dotyku. Płatki storczyka są grubsze, dzięki czemu wyglądają realistycznie. Gałązka storczyka jest wykonana z wysokiej jakości materiałów. Dzięki świetnie oddanym szczegółom ciężko odróżnić go od żywej gałązki.

Na poniższych zdjęciach porównujemy pięknego, eleganckiego storczyka z kwiatami z materiału.

Widać różnicę, prawda? Materiałowy storczyk nie wygląda tak naturalnie. Jego płatki są cieńsze, a materiał, choć dobry, nieco się strzępi.

Chcesz mieć w domu modnego storczyka, który do złudzenia przypominając żywego ozdobi Twoje wnętrze? Możesz kupić go tutaj: Elegancki storczyk

A może nasza sztuczna lilia Cię bardziej urzeknie? Lilia jest wykonana z tego samego tworzywa co storczyk i również wygląda jak żywa! Zobacz i oceń sam!

Chcesz zobaczyć wiecej kolorów? A może chcesz kupić piękną gałązkę lilii?

Ilość recenzji: 0 · Dodaj pierwszą recenzję