Możesz złożyć zamówienie z rabatem ogólnym bez zakładania konta. Zachęcamy jednak do logowania się lub rejestracji. Aby móc korzystać z indywidualnego rabatu skontaktuj się z Działem Sprzedaży.

Promocje

Sztuczne Bluszcze, Pnącza i Girlandy

Sztuczne bluszcze, sztuczne pnącza, oraz girlandy liściaste i kwiatowe. O różnych rozmiarach, odcieniach zieleni, z kolorowymi kwiatami, lub w kolorystyce jesiennej. Bluszcz świetnie nadają się do pionowej dekoracji wnętrz i kolumn.

Świętuj z nami Dzień Poinsecji! Tylko do 15 grudnia przy zakupach hurtowych na wszystkie poinsecje z oferty otrzymasz 10% rabat.

Wisteria x 4 K118

Wielkość: 90 cm

Kategoria: Inne

Stan: Dostępne

Cena detaliczna 33,04 zł za szt
Cena hurtowa 16,52 zł za szt

Pakowanie: sztuka

Girlanda bożonarodzeniowa z lampkami 1,70 m S118

Wielkość: 1,7 m

Kategoria: Girlandy

Stan: Dostępne

Stara cena: 231,21 zł za szt
Cena detaliczna 123,26 zł za szt
Cena hurtowa 61,63 zł za szt

Pakowanie: sztuka

Girlanda z brokatem 110 cm S894

Wielkość: 1,1 m

Kategoria: Girlandy

Stan: Dostępne

Stara cena: 61,99 zł za szt
Cena detaliczna 46,61 zł za szt
Cena hurtowa 23,31 zł za szt

Pakowanie: sztuka

Girlanda z borówkami i szyszkami S957

Wielkość: 1,5 m

Kategoria: Girlandy

Stan: Dostępne

Stara cena: 85,46 zł za szt
Cena detaliczna 83,10 zł za szt
Cena hurtowa 41,55 zł za szt

Pakowanie: sztuka

Girlanda z jagodami i eukaliptusem S958

Wielkość: 1,5 m

Kategoria: Girlandy

Stan: Dostępne

Stara cena: 89,33 zł za szt
Cena detaliczna 85,72 zł za szt
Cena hurtowa 42,86 zł za szt

Pakowanie: sztuka

Sztuczne kwiaty wiszące i sztuczne bluszcze jako ozdoba wnętrza

Zieleń uspokaja, dobrze mieć w domu rośliny, które idealnie wpasują się w klimat pomieszczenia, a jednocześnie pozwolą na oddychanie czystszym powietrzem. Jednak nie każdy pamięta o podlewaniu swoich roślinek. Dobrą alternatywą są sztuczne kwiaty wiszące i pnącza, które wizualnie niewiele różnią się od prawdziwych. Dostępnych jest wiele różnych rodzajów sztucznych kwiatów. Znajdą się kwiaty w doniczkach albo takie, z których możemy stworzyć własne kompozycje. W ofercie posiadamy również sztuczne bluszcze i pnącza. Sztuczne kwiaty są bardzo praktyczne z wielu powodów. Przede wszystkim nie trzeba ich podlewać, co sprawi, że nie ususzymy naszej roślinki, ani jej nie przelejemy. Niezależnie od pory roku dekoracja będzie zielona i piękna. Sztuczne kwiaty są proste w utrzymaniu czystości, wystarczy umyć je pod bieżącą wodą.

W naszym sklepie dostępne są produkty najwyższej jakości. Ponadto precyzja, z jaką są wykonane - idealnie odzwierciedlają żywe odmiany tych roślin.

Sztuczny bluszcz wiszący

W ostatnim czasie sztuczne kwiaty zwisające stały się bardziej popularne. Wiele osób chce ocieplić swoje wnętrze za pomocą różnego rodzaju roślin. Dla tych, którzy nie mają ręki do roślin istnieje możliwość zakupu sztucznych kwiatów. Sztuczne bluszcze można wykorzystać na dużo różnych sposobów. Będą dobrą ozdobą kolumn, fontann i różnych elementów wystroju, w domu oraz w ogrodzie. Bluszcz jest wyjątkowym rodzajem dekoracji i może mieć szerokie zastosowanie. Sztuczny bluszcz może być także umieszczony na ścianie tworząc ciekawą kompozycję. Sztuczne bluszcze i pnącza mogą zostać użyte do stworzenia nietuzinkowych kompozycji kwiatowych na różne wydarzenia i okazje.

Sztuczne pnącza w kwiatysztuczne.pl

Sztuczne kwiaty wiszące dostępne w naszej ofercie są wysokiej jakości i w wielu ciekawych wariantach. Są idealne do tworzenia stroików na przeróżne okazje. Każda roślina idealnie imituje żywego kwiata, co sprawia, że świetnie prezentuje się również jako ozdoba pokoju dziennego czy sypialni.

Nasza siedziba przez większość czasu istnienia firmy mieściła się w Warszawie, lecz ciągły rozwój sprawił, że konieczne było powiększenie powierzchni magazynowej i sali wystawowej. Od 2010 roku nasz magazyn mieści się w Piorunowie, w okolicach Błonia pod Warszawą. Jako pierwsi na rynku uruchomiliśmy internetową hurtownię kwiatów i roślin sztucznych. W naszej ofercie znajdują się ponad 4 tysiące produktów. Większość dostępna jest w wielu wariantach kolorystycznych. Nasz asortyment jest importowany bezpośrednio od producentów z Dalekiego Wschodu, co sprawia, że możemy oferować Państwu atrakcyjne ceny.

Nowoczesne rozwiązania, którymi dysponujemy umożliwiają szybką realizację zamówień naszych klientów. Nowy magazyn oraz sklep internetowy umożliwia efektywne zarządzanie towarem i zamówieniami.