Zamów bez rejestracji! Masz stały rabat? Zaloguj się, aby zobaczyć swoje ceny. Często korzystasz ze sztucznych kwiatów? Skontaktuj się z Działem Sprzedaży, aby uzyskać indywidualne warunki współpracy!

Promocje

Sztuczne Dekoracje do Wnętrz

Kompozycje z kwiatów sztucznych są bardzo popularne w wystroju wnętrz, nie tylko mieszkalnych, ale także biur, restauracji, hoteli czy sklepów. Dekoracja z kwiatów sztucznych ożywi każde wnętrze.

Świętuj z nami Dzień Poinsecji! Tylko do 15 grudnia przy zakupach hurtowych na wszystkie poinsecje z oferty otrzymasz 10% rabat.

Flower box kompozycja świąteczna X237

Wielkość: 50 cm

Kategoria: Dekoracje do Wnętrz

Stan: Dostępne

Stara cena: 196,80 zł za szt
Cena detaliczna 135,90 zł za szt
Cena hurtowa 67,95 zł za szt

Pakowanie: sztuka

Świąteczny zestaw do wazonu X280

Wielkość: 64 cm

Kategoria: Dekoracje do Wnętrz

Stan: Dostępne

Stara cena: 119,99 zł za szt
Cena detaliczna 79,90 zł za szt
Cena hurtowa 39,95 zł za szt

Pakowanie: sztuka

W ostatnich latach w zupełnie inny sposób podchodzi się do sztucznych kwiatów we wnętrzu domu. W dużej części na pewno jest to spowodowane lepszą jakością tych produktów. Czasami w ogóle nie różnią się od swoich żywych odpowiedników. Największym plusem sztucznych kwiatów jest to, że możemy postawić je wszędzie i nie musimy ich podlewać. W naszym sklepie internetowym kwiatysztuczne.pl można wybierać między wieloma rodzajami kwiatów i dekoracji.

Kwiaty sztuczne jako dekoracja wnętrza

Kompozycje z kwiatów sztucznych cieszą się dużym zainteresowaniem wśród klientów naszego sklepu. Jest to idealna propozycja dla osób, które nie mają czasu lub zdolności tworzenia samodzielnie bukietów, stroików czy wianków. U nas znaleźć mogą gotowe, piękne flower boxy, ozdoby świąteczne oraz wieńce nagrobne. Sztuczne kwiaty stają się ostatnio coraz bardziej popularne. Wyglądają bardzo ładnie jako samodzielna dekoracja w wazonie albo jako bukiet. Wiele osób chce ożywić swoje pomieszczenie za pomocą różnego rodzaju roślin. Bukiet wykonany ze sztucznych kwiatów z pewnością zaciekawi gości. Możemy zdecydować się na kwiatki w doniczkach, którymi ozdobimy nasze parapety lub pojedyncze kwiaty sztuczne, z których wykonamy ciekawe kompozycje.

Kwiaty sztuczne idealnie sprawdzą się dla osób, które mają alergię na zwykłe kwiaty lub rośliny. Same kwiatki mogą uczulać, a w doniczkach z ziemią rozwijają się niebezpieczne grzyby. W sytuacji kiedy rzadko jesteśmy w domu i nie mamy czasu zająć się swoimi kwiatami, sztuczne bukiety również świetnie się sprawdzą. Zdarza się, że nie mamy warunków do rozwoju roślin, przede wszystkim dobrego naświetlenia. Sztuczne kwiaty i bukiety spełnią swoją rolę wtedy, kiedy chcemy mieć cały czas piękne rośliny bez konieczności dbania o nie i systematycznego wymieniania.

Flower boxy

W ostatnim czasie stały hitem internetu. Dzięki temu, że mogą być wykonane ze sztucznych kwiatów będą stać znacznie dłużej. Idealnie prezentują się w każdym wnętrzu. Podstawą do wykonania tego typu kompozycji jest oczywiście pudełko. Pudełeczka dostępne są w wielu kolorach, kształtach i wielkościach. Można je dobierać pod kolor kwiatów lub urozmaicać bukiety ciekawymi wzorami. Flower boxy sprawdzą się znakomicie jako prezent. Największą zaletą takich flower boxów jest to, że możemy stworzyć je sami. Ciekawostką jest, że do flower boxa możemy wykorzystać zarówno kwiaty żywe jak i sztuczne. Do tego typu kompozycji potrzebne będzie tylko kilka produktów, a wszystkie z nich są dostępne w naszym sklepie. Przede wszystkim - pudełko. Jest to podstawa flower boxa. Dodatkowo potrzebujemy celofanu - folii przeźroczystej, gąbki florystycznej i kwiatów. Kwiaty w pudełku to idealny pomysł na różnego rodzaju przyjęcia. Jeśli nie mamy zdolności do tworzenia takich kompozycji możemy skorzystać już z tych gotowych.

Kompozycje kwiatowe i flower boxy będą świetnym prezentem na różnego rodzaju okoliczności. Mogą one być także samodzielną ozdobą w naszym domu. Idealnie sprawdzą się w salonie lub jadalni, gdzie ożywią całe wnętrze.