Zamów bez rejestracji! Masz stały rabat? Zaloguj się, aby zobaczyć swoje ceny. Często korzystasz ze sztucznych kwiatów? Skontaktuj się z Działem Sprzedaży, aby uzyskać indywidualne warunki współpracy!

Promocje

Sztuczne Trawy Ozdobne

Szeroka oferta sztucznych traw ozdobnych dekoracyjnych, w donicach, dedykowanych zarówno do biur, lokali usługowych jak i mieszkań prywatnych.

Świętuj z nami Dzień Poinsecji! Tylko do 15 grudnia przy zakupach hurtowych na wszystkie poinsecje z oferty otrzymasz 10% rabat.

Trawa z rzepami w doniczce 0,61 m Z139

Wielkość: 61 cm

Kategoria: Trawy Ozdobne

Stan: Dostępne

Stara cena: 121,23 zł za szt
Cena detaliczna 85,36 zł za szt
Cena hurtowa 42,68 zł za szt

Pakowanie: sztuka

Trawa w doniczce 58 cm Z224

Wielkość: 58 cm

Kategoria: Trawy Ozdobne

Stan: Na wykończeniu

Stara cena: 62,12 zł za szt
Cena detaliczna 58,91 zł za szt
Cena hurtowa 29,46 zł za szt

Pakowanie: sztuka

Trawa w doniczce 53 cm Z223

Wielkość: 53 cm

Kategoria: Trawy Ozdobne

Stan: Na wykończeniu

Stara cena: 51,30 zł za szt
Cena detaliczna 48,66 zł za szt
Cena hurtowa 24,33 zł za szt

Pakowanie: sztuka

Sztuczne trawy ozdobne do wazonu lub w doniczce

Współczesna florystyka odchodzi od klasycznych kanonów i tradycji: teraz modne jest stosowanie w wystroju nie tylko żywych roślin, ale także sztucznych. Dzięki nowym technologiom wyglądają jak prawdziwe i długo nie tracą piękna. Sztuczne trawy ozdobne pięknie prezentują się w wazonach i stają się atrakcyjną ozdobą stołu czy kominka. Natomiast sztuczna trawa w doniczkach służy do ozdoby parapetów, balkonów i stanowi oryginalny dodatek do wystroju wnętrz mieszkań, biur, kawiarni czy restauracji.

Sztuczna trawa w doniczkach

Projektanci nieustannie poszukują świeżych pomysłów, które pozwolą na umieszczenie akcentów kolorystycznych i stworzenie wyjątkowego, ciepłego wnętrza. Do niedawna do tych celów wykorzystywane były żywe rośliny. Dziś zostały zastąpione sztuczną trawą ozdobną, która jest szeroko stosowana we wnętrzach budynku mieszkalnego lub wielu instytucji. Ostatnio sztuczne rośliny są często używane w wystroju ulic oraz przy projektowaniu biur i wystroju wielkich firm i służą, jako podstawa do tworzenia połączonych stref.

Sztuczne trawy kwitnące są wygodną alternatywą w kształtowaniu krajobrazu. Proste w pielęgnacji z bogatym, wyrazistym kolorem przez cały rok, który może zmienić otoczenie. Pięknie wyglądają kolorowe trawy o ciekawej fakturze w efektownych odcieniach czerwieni lub fioletu lub całe bukiety stanowiące połączenie sztucznych kwiatów polnych z soczystą zielenią traw, które w wazonie wyglądają po prostu zjawiskowo. Doskonałym przykładem aranżacyjnym, są sztuczne trawy w doniczce z pięknymi dmuchawcami, wyrazistą lawendą, pałkami wodnymi, żółtymi rzepami.Trawy kwitnące dostępne są w tak szerokiej gamie dekoracyjnej, że mogą stać się samodzielnym akcentem zdobniczym w pomieszczeniu, lub być dodatkiem do ekspresyjnego bukietu ze sztucznych roślin.

Kupowanie sztucznej trawy ozdobnej ma wiele ważnych zalet

Estetyczny wygląd. Sztuczna trawa ozdobna z wyglądu jest całkowitym analogiem naturalnej roślinności. Atrakcyjność nie zależy od warunków i miejsca przechowywania, więc zieleń świetnie czuje się zarówno w jasnym, jak i najciemniejszym miejscu.
Długa żywotność. Naturalna trawa jest zależna od warunków środowiskowych, a światło słoneczne może pogorszyć jej wygląd, co nigdy nie zdarzy się w przypadku sztucznej trawy. Będzie zachwycać oczy swoich właścicieli przez długie lata, dekorując mieszkanie, werandę, balkon, altankę czy schody domu.
Łatwe do czyszczenia. Roślinność naturalna wymaga odpowiedniej pielęgnacji w postaci regularnego podlewania, zwalczania szkodników, dodatkowego zakupu odżywek do ziemi. W przypadku sztucznej trawy dekoracyjnej nie trzeba tego robić. Wystarczy okresowo wycierać liście i łodygi roślin z nagromadzonego kurzu.

Cechy sztucznych traw ozdobnych

Bardzo zmienił się wygląd sztucznej trawy, która obecnie zewnętrznie dość umiejętnie imituje połączenie dorodnych kwiatów spotykanych na łąkach i polach ze ździebłami trawy. Osoba, która nie zajrzy do ich struktury, prawdopodobnie nie zauważy znaczącej różnicy. Dlatego iluzja jest dziś aktywnie wykorzystywana przez projektantów wnętrz. Kolorowa kompozycja traw dekoracyjnych w wazonie lub w doniczce doda świeżości i letniego nastroju, harmonijnie połączy się z kompozycjami kwiatowymi, rozcieńczy ich różnorodność. Jeśli we wnętrzu zastosuje tylko jedną kompozycję sztucznej trawy ozdobnej, może to wyglądać mało wyraziście, lepiej wcześniej przemyśleć gotowe rozwiązania ze sztucznych niezwykłych roślin. Sztuczna dekoracyjna trawa jest przyjemna w dotyku, idealnie zestawiona z wazonem lub doniczką pasuje do każdego wnętrza.