Nowości

Sztuczne Pnącza i Girlandy

Sztuczne pnącza, zielone bluszcze, oraz girlandy liściaste i kwiatowe. O różnych rozmiarach, odcieniach zieleni, z kolorowymi kwiatami, lub w kolorystyce jesiennej. Świetnie nadają się do pionowej dekoracji wnętrz i kolumn.

Bluszcz Hedera B055

Wielkość: 100 cm

Kategoria: Pnącza

Stan: Dostępne

Hurt: 41,68 zł za szt
Detal: 69,47 zł za szt
Pakowanie: sztuka

Bluszcz - girlanda B062

Wielkość: 1,8 m

Kategoria: Girlandy

Stan: Dostępne

Hurt: 34,26 zł za szt
Detal: 57,10 zł za szt
Pakowanie: sztuka

Ostrokrzew - girlanda B057S

Wielkość: 1,8 m

Kategoria: Girlandy

Stan: Dostępne

Hurt: 17,81 zł za szt
Detal: 29,68 zł za szt
Pakowanie: opakowanie (2 szt)

Róża - girlanda K033D

Wielkość: 2,5 m

Kategoria: Girlandy

Stan: Dostępne

Hurt: 14,69 zł za szt
Detal: 24,48 zł za szt
Pakowanie: opakowanie (3 szt)

Jesteśmy firmą działającą od roku 1990. Posiadamy szeroką ofertę sztucznych kwiatów - kwiaty cięte, bukiety, rośliny zielone, pnącza, drzewka, główki kwiatowe, wiązanki, wieńce. Dodatkowo mamy w swojej ofercie fontanny wodne, ozdoby i akcesoria florystyczne.

Sztuczne kwiaty jako ozdoba wnętrza

Zieleń uspokaja, dobrze mieć w domu rośliny, które idealnie wpasują się w klimat pomieszczenia, a jednocześnie pozwolą na oddychanie czystszym powietrzem. Jednak nie każdy pamięta o podlewaniu swoich roślinek. Dobrą alternatywą są sztuczne kwiaty, które wizualnie niewiele różnią się od prawdziwych. Dostępnych jest wiele różnych rodzajów sztucznych kwiatów. Znajdą się kwiaty w doniczkach albo takie, z których możemy stworzyć własne kompozycje. Sztuczne kwiaty są bardzo praktyczne z wielu powodów. Przede wszystkim nie trzeba ich podlewać, co sprawi, że nie ususzymy naszej roślinki, ani jej nie przelejemy. Niezależnie od pory roku będzie zielony i piękny. Sztuczne kwiaty są proste w utrzymaniu czystości, wystarczy umyć je pod bieżącą wodą.

W naszym sklepie dostępne są sztuczne kwiaty najwyższej jakości. Ponadto precyzja, z jaką są wykonane - idealnie odzwierciedlają żywe odmiany tych roślin. Dodatkowo bukiet wykonany z takich kwiatów może stać bardzo długo w wazonie, bez obawy przed odpadającymi liśćmi czy potrzebą wymiany wody.

Sztuczne pnącza

W ostatnim czasie rośliny stały się bardziej popularne. Wiele osób chce ocieplić swoje wnętrze za pomocą różnego rodzaju roślin. Dla tych, którzy nie mają ręki do roślin istnieje możliwość zakupu sztucznych kwiatów. Sztuczne pnącza można wykorzystać na dużo różnych sposobów. Będą dobrą ozdobą kolumn, fontann i różnych elementów wystroju, w domu oraz w ogrodzie. Pnącza są wyjątkowym rodzajem dekoracji i mogą mieć szerokie zastosowanie. Mogą one być także umieszczone na ścianie tworząc ciekawą kompozycję. Sztuczne pnącza mogą zostać użyte do stworzenia nietuzinkowych kompozycji kwiatowych na różne wydarzenia i okazje.

Girlandy - sztuczne kwiaty

Sztuczne kwiaty dostępne w naszej ofercie są wysokiej jakości i w wielu ciekawych wariantach. Są idealne do tworzenia stroików na przeróżne okazje. Każda roślina idealnie imituje żywego kwiata, co sprawia, że świetnie prezentuje się również jako ozdoba pokoju dziennego czy sypialni.

Nasza siedziba przez większość czasu istnienia firmy mieściła się w Warszawie, lecz ciągły rozwój sprawił, że konieczne było powiększenie powierzchni magazynowej i sali wystawowej. Od 2010 roku nasz magazyn mieści się w Piorunowie, w okolicach Błonia pod Warszawą. Jako pierwsi na rynku uruchomiliśmy internetową hurtownię kwiatów i roślin sztucznych. W naszej ofercie znajdują się ponad 4 tysiące produktów. Większość dostępna jest w wielu wariantach kolorystycznych. Nasz asortyment jest importowany bezpośrednio od producentów z Dalekiego Wschodu, co sprawia, że możemy oferować Państwu atrakcyjne ceny.

Nowoczesne rozwiązania, którymi dysponujemy umożliwiają szybką realizację zamówień naszych klientów. Nowy magazyn oraz sklep internetowy umożliwia efektywne zarządzanie towarem i zamówieniami.