Zamów bez rejestracji! Masz stały rabat? Zaloguj się, aby zobaczyć swoje ceny. Często korzystasz ze sztucznych kwiatów? Skontaktuj się z Działem Sprzedaży, aby uzyskać indywidualne warunki współpracy!

Promocje

Ekskluzywne Gałęzie Drzew i Krzewów

Sztuczne gałęzie drzew i krzewów wysokiej jakości. Liście i kwiatostany na naturalnie wyglądających gałązkach mogą służyć do wyrobu drzew własnej produkcji, tworzenia dekoracji, lub jako dodatek do kompozycji kwiatowych.

Świętuj z nami Dzień Poinsecji! Tylko do 15 grudnia przy zakupach hurtowych na wszystkie poinsecje z oferty otrzymasz 10% rabat.

Magnolia L774L

Wielkość: 64 cm

Kategoria: Kwitnące Gałęzie Drzew i Krzewów

Stan: Na wykończeniu

Stara cena: 27,98 zł za szt
Cena detaliczna 14,35 zł za szt
Cena hurtowa 7,18 zł za szt

Pakowanie: sztuka

Gałąź drzewa F016L

Wielkość: 1,3 m

Kategoria: Bezlistne Gałęzie Drzew i Krzewów

Stan: Dostępne

Stara cena: 21,88 zł za szt
Cena detaliczna 15,32 zł za szt
Cena hurtowa 7,66 zł za szt

Pakowanie: opakowanie (2 szt)

Magnolia L797L

Wielkość: 56 cm

Kategoria: Magnolie

Stan: Na wykończeniu

Stara cena: 33,06 zł za szt
Cena detaliczna 20,22 zł za szt
Cena hurtowa 10,11 zł za szt

Pakowanie: opakowanie (2 szt)

Ekskluzywne sztuczne gałązki drzew i krzewów

Sztuczne gałęzie drzew i krzewów mogą stanowić efektowny dodatek do każdej kompozycji kwiatowej, bądź też tworzyć oryginalną dekorację samodzielnie. Coraz częściej wykorzystuje się tego typu ozdobę wnętrz, gdyż jest nie tylko ładna, ale także niezwykle wytrzymała. W przeciwieństwie to świeżych kwiatów lub roślin doniczkowych, nie wymaga czasochłonnej i regularnej pielęgnacji, nie ma również ryzyka, że zwiędnie lub straci swój piękny wygląd. Świetnie odnajdą się w przestrzeni każdego typu i o każdym wystroju. Zwłaszcza w minimalistycznych pomieszczeniach podkreśli ich surowość, jednocześnie przełamując nowoczesność.

W naszej hurtowni kwiatów sztucznych zapoznać się można z szerokim asortymentem gałęzi drzew i krzewów, gotowych kompozycji i dekoracji okolicznościowych. Sprzedawane przez nas produkty wyróżniają się swoją jakością, wytrzymałością oraz skrupulatnością wykonania.

Sztuczne gałązki na każdą okazję

Gałązki drzew i krzewów stanowią piękny i estetyczny dodatek do kwiatowych kompozycji, bukietów, dekoracji ze sztucznych kwiatów, stroików i wieńców. Umieszczając je solo w wysokim wazonie także dobrze będą się prezentować. Nasza oferta obejmuje sztuczne gałęzie różnego gatunku drzew i krzewów, a ponadto sztuczne trawy, kwiaty i liście. Niektóre modele wzbogacone są o kolorowe dodatki, różnorodne struktury czy brokat.

Najwyższa jakość sztucznych gałązek drzew i krzewów

Wśród oferowanych przez nas sztucznych gałęzi drzew i krzewów znaleźć można między innymi amarantusa, cedru, kaliny, leszczyny, magnolii czy pittosporum. Głównym priorytetem naszych działań jest zapewnienie jak najwyższej jakości naszych produktów oraz zadowolenie i satysfakcja naszych klientów. Właśnie dlatego nasze artykuły zachwycają nie tylko swoją estetyką i pięknym wyglądem, ale i dbałością o każdy szczegół oraz trwałością. Z ich wykorzystaniem można stworzyć piękne i oryginalne dekoracje swojego mieszkania, salonu czy biura. Będą stanowić świetną kompozycję wraz z innymi dodatkami w pomieszczeniach. Nadadzą niepowtarzalnego klimatu i świeżości.

Sztuczne gałązki dekoracyjne

Ogromny wybór sztucznych dekoracji roślinnych w naszym sklepie internetowym umożliwia dopasowanie ich do aranżacji każdego wnętrza, a także do panującej pory roku czy okazji. Kwiaty sztuczne, trawy, gałęzie i pozostałe dekoracje to obecnie bardzo modny element wystroju, ze względu na swój świetny wygląd połączony z trwałością. Z zewnątrz nie różnią się od swoich świeżych alternatyw, a dają o wiele więcej możliwości wykorzystania. Nie stanowią żadnego niebezpieczeństwa dla zwierząt i małych dzieci, nie uczulają, a ich pielęgnacja ogranicza się do wytarcia z kurzu. Można stworzyć kilka różnych kompozycji na cały rok, które będą zmieniane wraz z upływem czasu. W ten sposób na bieżąco zmieniany będzie charakter pomieszczeń, które nigdy się nie znudzą. Można wymieniać całe dekoracje, bądź tylko ich elementy, na przykład przy okazji Bożego Narodzenia czy Wielkanocy.