Promocje

Sztuczne panele i maty roślinne

Maty roślinne wykorzystuje się do tworzenia zielonych lub kwiatowych ścian, zwanych też "ogrodami wertykalnymi".

Sztuczne zielone ściany nie wymagają specjalnej pielęgnacji. Sprawdzają się zarówno w mieszkaniach, biurach, hotelach, restauracjach oraz placówkach handlowych (ekspozycje, witryny). Coraz większą popularnością cieszą się wśród dekoratorów sal weselnych - za ich pomocą można stworzyć np. kwiatową ścianę stanowiącą romantyczne tło dla Młodej Pary.

Panele można łączyć ze sobą poprzez system zatrzasków. Zmontowany zestaw przymocowuje się do podłoża opaskami zaciskowymi, drutem lub wkrętami.

Świętuj z nami Dzień Poinsecji! Tylko do 15 grudnia przy zakupach hurtowych na wszystkie poinsecje z oferty otrzymasz 10% rabat.

Panel roślinny 60 x 40 cm MR002

Wielkość: 60 cm

Kategoria: Panele i Maty Roślinne

Stan: Brak

Stara cena 64,97 zł za szt
Hurt 33,41 zł za szt
Detal 68,49 zł za szt

Panel roślinny 60 x 40 cm MR016

Wielkość: 60 cm

Kategoria: Panele i Maty Roślinne

Stan: Brak

Stara cena 43,98 zł za szt
Hurt 25,76 zł za szt
Detal 52,80 zł za szt

Sztuczne panele roślinne i maty roślinne

Jest wiele nowoczesnych sposobów na wystrój wnętrza. Ostatnio jednymi z bardziej popularnych stają się sztuczne kwiaty. Nie wymagają one pielęgnacji, podlewania, dbania o naświetlenie czy odpowiednią wilgotność. Dodatkowo nie uczulają i są bezpieczne dla zwierząt oraz dzieci. Dużo osób coraz częściej wybiera sztuczne kwiaty właśnie z tych względów. Co więcej wizualnie niewiele różnią się od tych prawdziwych.

Całkiem nowym rozwiązaniem są maty roślinne. Można je wykorzystać do stworzenia ciekawej, modnej aranżacji. Sprawdzi się zarówno wewnątrz mieszkania jak i na ogrodzie czy balkonie.

Maty roślinne, czyli ogrody wertykalne wykorzystywane są do tworzenia zielonych ścian. Nie wymagają one pielęgnacji, można je wykorzystać również w miejscach pracy - biurach, restauracjach, sklepach. Ponadto cieszą się dużym zainteresowaniem wśród organizatorów imprez. Będą się świetnie prezentować na tematycznych przyjęciach, ale też na weselach. Mogą robić również za tło do zdjęć.

Sztuczne kwiaty w domu

Dużo osób lubi dekorować swoje pomieszczenia kwiatami. Dodaje to elegancji i ożywienia. Jednak ciągłe kupowanie kwiatów ciętych może być uciążliwe. Bukiet ze sztucznych kwiatów na pewno przyciągnie uwagę gości. Co więcej może stać w wazonie przez cały czas, a przy tym dobrze się prezentować. Sztuczne kwiaty oraz rośliny nie uczulają i nie powodują alergii.

Dbanie o świeże kwiaty doniczkowe na parapecie domu czy w biurze wymaga także odpowiedniego poziomu oświetlenia i wilgotności. Niektóre gatunki w ogóle nie rosną w naszych warunkach klimatycznych. Wtedy dobrą alternatywą mogą okazać się sztuczne rośliny, panele i maty. Najczęściej zawierają one kompozycję tropikalnych roślin. Dzięki temu będziemy mogli poczuć się jak na wakacjach.

W wielu biurach coraz częściej stawia się na strefy relaksu, w których wystrój musi być uspokajający i jednocześnie nowoczesny. Kompozycje roślinne pozwolą na zbliżenie się do natury chociaż w małych stopniu. W ofercie naszego sklepu znajdują się różne gatunki roślin i kwiatów, które można wykorzystać do budowy zielonej ściany. Gotowe panele roślinne można ze sobą łączyć i stworzyć niesamowity efekt wizualny we wnętrzu swojego biura lub mieszkania. Ogromnym plusem jest to, że nie ma potrzeby ich pielęgnowania. Można je montować poprzez system zatrzasków. Zmontowany zestaw przymocowuje się do podłoża opaskami zaciskowymi, drutem lub wkrętami. Dzięki temu bez problemu można je ściągać czyścić i z powrotem umieszczać na ścianie.

Firma z wieloletnim doświadczeniem

Nasza firma działa od 1990 roku. Od tamtej pory prężnie się rozwija i stale poszerza swój asortyment. Nasze kwiaty, stroiki i ozdoby dekorują stoły na wielu różnych przyjęciach. Dzięki kompozycjom kwiatowym wnętrze od razu wydaje się bardziej przyjemne i kolorowe.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, jakie produkty najbardziej interesują naszych klientów. Nowoczesne rozwiązania, którymi dysponujemy umożliwiają szybką realizację zamówień naszych klientów. Nowy magazyn oraz sklep internetowy umożliwia efektywne zarządzanie towarem i zamówieniami. Od 2010 roku nasz magazyn znajduje się w Piorunowie, w okolicach Błoni pod Warszawą. Jako pierwsi w Polsce uruchomiliśmy również internetową hurtownię roślin i kwiatów sztucznych.