Możesz złożyć zamówienie z rabatem ogólnym bez zakładania konta. Jeżeli masz uzgodniony indywidualny rabat stały - zaloguj się, aby zobaczyć od razu swoje ceny na stronie przy każdym produkcie. Aby móc otrzymać indywidualny rabat stały dla użytkowników skontaktuj się z Działem Sprzedaży.

Promocje

Ekskluzywne Sztuczne liście i gałązki

Oferta sztucznych liści i gałązek ozdobnych wysokiej jakości. Sprawdzą się jako niezależne dekoracje wnętrz, jak i dodatki do kompozycji.

Świętuj z nami Dzień Poinsecji! Tylko do 15 grudnia przy zakupach hurtowych na wszystkie poinsecje z oferty otrzymasz 10% rabat.

Gałązka bambusowa A639L

Wielkość: 58 cm

Kategoria: Liście i Gałązki

Stan: Na wykończeniu

Stara cena: 21,91 zł za szt
Cena detaliczna 15,35 zł za szt
Cena hurtowa 7,67 zł za szt

Pakowanie: opakowanie (2 szt)

Sztuczne liście i gałązki na każdą okazję

Liście i gałązki mogą stanowić piękny dodatek do wszelkiego rodzaju bukietów ze sztucznych kwiatów, stroików, dekoracji kwiatowych oraz wieńców. Same w sobie także mogą stanowić dekorację, na przykład włożone do wysokiego wazonu w salonie czy przedpokoju. W naszym asortymencie znaleźć można sztuczne liście i gałązki, a także ozdobne trawy i inne rośliny, które dodatkowo mogą być wzbogacone o dodatek brokatu, kolorowe akcenty bądź też oryginalne struktury.

Hurtownia kwiatów sztucznych - liście i gałązki

Sztuczne kwiaty i inne roślinne dekoracje stają się bardzo modne ze względu na swoją trwałość i wysoką jakość wykonania. Nie różnią się od swoich świeżych odpowiedników, a mogą być wykorzystane na wiele więcej sposobów. Nie niosą za sobą żadnych negatywnych skutków - są w pełni bezpieczne dla dzieci i zwierząt, a dodatkowo nie uczulają, jak żywe kwiaty. Zabiegi pielęgnacyjne ograniczają się do wytarcia z kurzu bez konieczności podlewania czy nawożenia. Kilka różnych kompozycji wystarcza, aby zmieniać charakter wszyskich pomieszczeń w domu, przez cały rok. Można zmieniać ich położenie bądź też wymieniać poszczególne elementy, dodając niektóre z nich lub modyfikując. Girlandy ze sztucznych kwiatów cieszą się dużym powodzeniem zwłaszcza na zewnątrz domu, na balustradach i balkonach. Wianki pięknie prezentują się na drzwiach, zaś sztuczne bukiety na stołach.

Najwyższa jakość sztucznych roślin

W ofercie naszej hurtowni kwiatów sztucznych można znaleźć także między innymi liście i gałązki wielu rodzajów roślin, drzew i krzewów. Na przykład są to asparagusy i paprocie, bazie, borówki, gałązki liściaste, iglaste, ozdobne oraz trawy. Priorytetem jest dla nas zadowolenie naszych klientów, a także jakość sprzedawanych przez nas artykułów. Dlatego też produkty z naszego asortymentu zachwycają pięknym wyglądem oraz trwałością. Dzięki nim każdy może stworzyć piękne dekoracje swojego mieszkania. Pięknie wkomponują się również w pozostałe elementy domu, odświeżając wszystkie pomieszczenia i dodając im świeżości, niezależnie od panującej za oknem pory roku.

Sztuczne liście i gałązki dekoracyjne

Bogactwo kolorów naszych sztucznych roślinnych dekoracji pozwala nie tylko na dopasowanie do każdego wnętrza, ale i oddanie klimatu panującej aktualnie aury. Jesienią zdecydowanie królują ozdoby w stylu boho, między innymi trawy, gałęzie czy pomarańczowo - brązowe liście. Zimą przeważają okołoświąteczne dekoracje, często wzbogacane sztucznym świerkiem, bombkami, srebrnym brokatem oraz szyszkami. Wiosna to czas bzu, kolorowych pąków i płatków piwonii, róż i goździków. Mogą tworzyć piękne bukiety i girlandy, a także wianki na stół lub na kominek. Latem, gdy żar leje się z nieba, można w łatwy sposób stworzyć zielone miejsce relaksu i orzeźwienia, wykorzystując do tego sztuczne liście egzotycznych roślin, sztuczny mech oraz trawy. Zieleń w pomieszczeniu bardzo pozytywnie wpływa na odpoczynek oczu i wyciszenie, dlatego ważne jest, aby wciąż się nią otaczać.