Zamów bez rejestracji! Masz stały rabat? Zaloguj się, aby zobaczyć swoje ceny. Często korzystasz ze sztucznych kwiatów? Skontaktuj się z Działem Sprzedaży, aby uzyskać indywidualne warunki współpracy!

77. rocznica Powstania Warszawskiego

Autor: Katarzyna Piekarska, 27 lipca 2021

W tym roku będziemy obchodzić 77. rocznicę Powstania Warszawskiego. Chcieliśmy mieć swój wkład w obchody tego ważnego święta, dlatego też postanowiliśmy ufundować biało-czerwoną wiązankę z tej okazji. Na stronie Muzeum Powstania Warszawskiego dostępny jest program obchodów.

Wieńce patriotyczne w naszych narodowych barwach są składane kilka razy do roku. Upały, mrozy i ulewy nie służą żywym kwiatom – w tej sytuacji jak zawsze przychodzą z pomocą kwiatysztuczne.pl, sztuczne kwiaty i kompozycje są trwalsze niż żywe rośliny, gdyż to #KwiatyWiecznieDoskonale !

Polecamy ofertę naszych gałązek, główek wyrobowych oraz gotowych kompozycji na tę okazję w barwach biało-czerwonych, ale nie tylko. Ważne święta narodowe można uczcić również wieńcem czy kompozycją w dowolnych kolorach, najważniejszy jest gest i pamięć, które są wyrazem szacunku dla Bohaterów tamtych czasów.

Ilość recenzji: 0 · Dodaj pierwszą recenzję