Możesz złożyć zamówienie z rabatem ogólnym bez zakładania konta. Jeżeli masz uzgodniony indywidualny rabat stały - zaloguj się, aby zobaczyć od razu swoje ceny na stronie przy każdym produkcie. Aby móc otrzymać indywidualny rabat stały dla użytkowników skontaktuj się z Działem Sprzedaży.

Wiosenna kompozycja z kwiatów sztucznych

12 maja 2017

Chcecie mieć fajną wiosenną kompozycję ze sztucznych kwiatów? Zrobiliśmy dla Was film, w którym pokażemy Wam jak sami możecie stworzyć piękną aranżację do swojego wnętrza.

Wiosenna dekoracja ze sztucznych kwiatów

Po mroźnej zimie, ziemia budzi się do życia. Rozkwitają kolorowe kwiaty a na drzewach pojawiają się zielone liście. Pewnie wielu z Was chciałaby wpuścić trochę lata do swoich domów czy biur. Pokażemy Wam film, jak sami możecie zrobić wiosenną kompozycję ze sztucznych kwitów.

Jak zrobić wiosenną,nowoczesną dekoracje

Narzędzia potrzebne do wykonania kompozycji

Do wykonania wiosennej dekoracji będą Wam potrzebne:

Materiały do wykonania kompozycji

Do wykonania kwiatowej dekoracji potrzebne Wam będą:

Do dzieła!

Na początku trzeba odpowiednio przyciąć pianki florystyczne, tak aby zmieściły się do naszej doniczki. Pianki należy przykleić klejem na gorąco.

Przycinamy druciki na długość 6cm. Następnie układamy mech reniferowy, tak aby zakryć całą powierzchnie gąbki. Następnie mocujemy mech za pomocą drucików.

Przycinamy gałązki wierzby według własnego uznania i władamy do doniczki.

Dodajemy do naszej kompozycji ładne irysy i wiosenne tulipany.

Następnym krokiem jest dodanie pięknej passiflory. Przymocowujemy sztuczną roślinę sznurkiem do gałązek wierzby.

Teraz możemy przystąpić do buddha nut. Mały kawałek pianki florystycznej przyklejamy klejem na gorąco do buddhy. Następnie dodajemy trochę mchu reniferowego. Możemy przykleić go klejem lub przymocować go za pomocą drucików.

Kolejnym krokiem jest odczepienie listków i kwiatków z gałązki dekoracyjnej. Przyklejamy listki do mchu w łupinie a następnie władamy żółte kwiatki. Za pomocą drutu mocujemy łupinę do naszej wiosennej aranżacji.

Ładna, elegancka wiosenna dekoracja już gotowa!

Wszystkie wykorzystane kwiaty i rośliny sztuczne możecie kupić w naszym sklepie internetowym.

Galeria filmów

Ilość recenzji: 0 · Dodaj pierwszą recenzję