Zamów bez rejestracji! Masz stały rabat? Zaloguj się, aby zobaczyć swoje ceny. Często korzystasz ze sztucznych kwiatów? Skontaktuj się z Działem Sprzedaży, aby uzyskać indywidualne warunki współpracy!

Miłość, namiętność i piękno… jednym słowem - róża!

Autor: Katarzyna Piekarska, 28 września 2022

Róża to najlepiej rozpoznawalny kwiat na świecie. Jest ich taka mnogość, że nie istnieje osoba, która mogłaby wymienić wszystkie jej odmiany. Zachwyca swoją delikatnością, majestatem, kolorami, kształtem - a jednocześnie jest symbolem miłości, namiętności i piękna.

Główki rozwinięte i w pąku

W naszej ofercie można odnaleźć zarówno gałązki, bukiety jak i główki wyrobowe - te ostatnie występują w dwóch wersjach, jako główki rozwinięte i w pąku. Do tego można wybierać pomiędzy główkami z listkiem, gipsówką, lub bez elementów dekoracyjnych. W palecie kolorów jest ogromny wybór: biel, kremy, odcienie żółci, czerwieni, zielonego fioletu, różu, są również główki w kolorze czarnym. Główki wykonywane są ręcznie z materiałów takich jak satyna, welur, jedwab oraz materiałów syntetycznych.

Kompozycje ze sztucznych róż

Aby stworzyć piękny wieniec nagrobny, wiązankę, wianek czy kompozycję do wazonu - główki należy umieścić na drucie wyrobowym. Dokładając inne kwiaty otrzymamy ciekawy efekt, koniecznie trzeba też wypełnić przestrzenie pomiędzy kwiatami zielonymi gałązkami liściastymi lub iglastymi. Dodatek naturalnych, egzotycznych roślin suszonych dopełni kompozycję, czyniąc ją unikatową.

Klasyczna elegancja

Kompozycja z wykorzystaniem główek róży to najbardziej uniwersalne rozwiązanie, sprawdzi się zarówno w zimie jak i w lecie, pasuje do kompozycji nagrobnych, dekoracji całorocznych, na walentynki, Dzień Matki, Babci i Dziadka, jest też najczęściej wykorzystywanym kwiatem do dekoracji ślubnych… Róża to ponadczasowe piękno, którym zawsze warto obdarować rodzinę i przyjaciół oraz przyozdobić swoje wnętrza!

Galeria zdjęć

Ilość recenzji: 0 · Dodaj pierwszą recenzję