Możesz złożyć zamówienie z rabatem ogólnym bez zakładania konta. Jeżeli masz uzgodniony indywidualny rabat stały - zaloguj się, aby zobaczyć od razu swoje ceny na stronie przy każdym produkcie. Aby móc otrzymać indywidualny rabat stały dla użytkowników skontaktuj się z Działem Sprzedaży.

Sukulenty – mała rzecz a cieszy

17 kwietnia 2020

Sukulenty to małe i urocze rośliny doniczkowe, które idealnie sprawdzą się w najróżniejszych zakątkach Twojego domu. W naszym sklepie internetowym możesz zakupić różne rodzaje sukulentów wykonanych z tworzyw sztucznych. Daj się ponieść wodzy fantazji i stwórz aranżację dostosowaną dla Twojego wnętrza. Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka naszych propozycji. Jedną z największych zalet stosowania kwiatów i roślin sztucznych jest to, że wyglądają jak prawdziwe jednak z tą różnicą, że zawsze prezentują się dobrze i nie wymagają pielęgnacji.

Wielokrotne wykorzystanie roślin sztucznych otwiera możliwości kreatywnego dekorowania swojej przestrzeni na różne sposoby. Akwarium lub nawet słoik o zgrabnych kształtach nada się na umieszczenie w nim aloesu i zasypanie ozdobnymi kamieniami. Dekoracja będzie wyglądała pięknie i znajdzie swoje miejsce w wielu zakątkach domu. Aloes to roślina uniwersalna i ponadczasowa, która nigdy nie wyjdzie z mody. Jego zieleń na biurku podczas pracy czy nauki będzie wyciszać i umilać ten wymagający skupienia wysiłek.

Połączenie aloesu z echeverią również prezentuje się wyjątkowo gustownie. Możemy je umieścić w ozdobnej tacce na parapecie, półce czy komodzie i stworzyć rodzinę sukulentów. Stosowanie kilku odmiennych roślin jednocześnie zapewni różnorodność zarówno kształtów jak i odcieni zieleni oraz czerwieni.

Umieszczanie roślin w pojedynczych, drobnych doniczkach również jest dobrym rozwiązaniem, ponieważ możemy je ulokować niemal wszędzie. W kuchni, w salonie, w sypialni a nawet… w łazience. Kwiaty i rośliny sztuczne cechują się tym, że niestraszne im są zmiany temperatury ani zbyt duże natężenie wilgoci. Taki drobiazg jest w stanie zdecydowanie upiększyć przestrzeń oraz umilić czas domowników.

Galeria zdjęć

Ilość recenzji: 0 · Dodaj pierwszą recenzję