Możesz złożyć zamówienie z rabatem ogólnym bez zakładania konta. Jeżeli masz uzgodniony indywidualny rabat stały - zaloguj się, aby zobaczyć od razu swoje ceny na stronie przy każdym produkcie. Aby móc otrzymać indywidualny rabat stały dla użytkowników skontaktuj się z Działem Sprzedaży.

Świąteczny Flower Box

23 listopada 2022

Jeśli lubisz bożonarodzeniowe dodatki i zdarza Ci się kupić gałązki, bombki, pudełka - tylko dlatego, że Ci się podobają,to będzie inspiracja dla Ciebie. Kupując zestaw Flower Box możesz upiec kilka pieczeni na jednym ogniu. Delikatny prezent możesz zapakować bezpiecznie w największe pudełko i sprawić, że tegoroczna choinka będzie wyglądała jak z amerykańskiej komedii romantycznej. Mniejsze pudełka to idealny materiał do stworzenia nastrojowej, przykuwające uwagę kompozycji.

Z przygotowaniem kompozycji we flower boxie poradzi sobie nawet amator. Do wykonania potrzebne będą: flower box, gąbka florystyczna. gałązki ozdobne, gałązki iglaste, gałązka kwiatowa (np. storczyk), bombki, drut wyrobowy, nożyk, klej na gorąco.


Gąbkę florystyczną należy klejem na gorąco wkleić na dnie flower boxa - oczywiście po uprzednim dopasowaniu i przycięciu gąbki. Od tyłu kompozycji montujemy najwyższe elementy. Im bliżej przodu, tym krótsze elementy - dzięki temu, wszystkie elementy utworzą ładną bryłę kompozycji. Gałązki należy odpowiednio ułożyć, dogiąć - końcówki z gorącym klejem szybko wbijamy w odpowiednie miejsce w gąbce. Kolejno montujemy gałązki iglaste i dekoracyjne. Bombki przyczepiamy z pomocą drutu wyrobowego i gorącego kleju tak, aby montaż nie był widoczny. Wolne przestrzenie wypełniamy drobnymi elementami lub np. mchem.


Kompozycja we flower boxie będzie piękną ozdobą salonu, możemy ustawić na stoliku, komodzie, parapecie. Jest to też udany prezent dla bliskiej nam osoby.

Galeria zdjęć

Ilość recenzji: 0 · Dodaj pierwszą recenzję