Zamów bez rejestracji! Masz stały rabat? Zaloguj się, aby zobaczyć swoje ceny. Często korzystasz ze sztucznych kwiatów? Skontaktuj się z Działem Sprzedaży, aby uzyskać indywidualne warunki współpracy!

Wieniec z Kwiatów Sztucznych na Święto Niepodległości

Autor: Justyna Matkowska, 7 listopada 2012

Narodowe Święto Niepodległości obchodzone 11-go listopada, zostało ustalone w celu upamiętnienia rocznicy odzyskania niepodległości przez Naród Polski. W tym dniu, na grobach żołnierzy oraz pod pomnikami upamiętniającymi walczących o wolną i niepodległą Polskę, składane są kwiaty w barwach narodowych.

Narodowe Święto Niepodległości, zwane potocznie Świętem Niepodległości, obchodzone 11-go listopada, zostało ustalone w celu upamiętnienia rocznicy odzyskania niepodległości, przez Naród Polski, w 1918 r., po 123 latach zaborów.

Data obchodów rocznicy jest symboliczna, gdyż proces odzyskiwania niepodległości był stopniowy. Dzień 11-go listopada jest dniem wolnym od pracy, a główne obchody, z udziałem najwyższych władz państwowych, odbywają się w Warszawie na placu Józefa Piłsudskiego, przed Grobem Nieznanego Żołnierza. W tym dniu, na grobach żołnierzy oraz pod pomnikami upamiętniającymi walczących o wolną i niepodległą Polskę, składane są kwiaty w barwach narodowych oraz zapalane znicze.

Przedstawiamy Państwu naszą propozycję Wieńca z Kwiatów Sztucznych na Dzień Niepodległości. Wykonaliśmy go z:

Kompozycja została zrobiona na zielonym podkładzie, którą przyozdobiliśmy zielonymi liśćmi.

Wszystkie wymienione artykuły dostępne są w naszym sklepie internetowym z kwiatami sztucznymi.

Do podobnej kompozycji można użyć też sztucznych kwiatów róży, kwiatów lilii, sztucznych goździków lub kwiatów kalli. W barwach narodowych oczywiście! Do tego dowolne zielone liście i zielone podkłady.

Galeria zdjęć

Ilość recenzji: 0 · Dodaj pierwszą recenzję