Możesz złożyć zamówienie z rabatem ogólnym bez zakładania konta. Zachęcamy jednak do logowania się lub rejestracji. Aby móc korzystać z indywidualnego rabatu skontaktuj się z Działem Sprzedaży.

Jak zrobić Kompozycję Bożonarodzeniową?

23 listopada 2013

Do Świąt Bożego Narodzenia w prawdzie jeszcze trochę czasu, ale część z Was z pewnością myśli już o świątecznych dekoracjach. Dlatego chcemy przedstawić Wam naszą propozycję na Świąteczną Kompozycję.

Zobacz jak zrobić śliczną Kompozycję Bożonarodzeniową! Tym razem wykonujemy małe drzewko na kuli styropianowej, które przyzdabiamy czerwonymi kokardami, złotymi bombkami, małymi mikołajkami i sztucznymi główkami poinsecji.

Narzędzia do wykonania kompozycji

Zacznijmy od potrzebnych narzędzi. Jak zwykle w roli głównej "gluciarka", czyli pistolet do gorącego kleju, a dodatkowo szczypce do drutu, szczypce boczne, nóż i nożyczki.

Materiały do wykonania kompozycji

Do wykonania naszej kompozycji będziemy potrzebowali trochę sztucznych roślinek i dodatków florystycznych:

Zacznijmy naszą świąteczną kompozycję!

W pierwszej kolejności mocujemy naszą styropianową kulę na "pieniek". Następnie mocujemy do niej sztuczne zielone gałązki. Używamy przy tym gorącego kleju, żeby mieć pewność że nie wypadną.

Następnie mocujemy dowolne gałązki brokatowe. Potem ze wstążki R122 wiążemy kokardki, owijamy je drutem NF001 i wbijamy w kulę styropianową.

W dalszej kolejności mocujemy bombki S035 i mikołaje. Druciane piki możemy nieco skrócić. Potem dokładamy jeszcze kilka główek zdjętych z gałązki L058S.

Wykończenie kompozycji

Naszą kompozycję wykańczamy celofanem M019. My użyliśmy złotego, ale pewnie mógłby być również czerwony. Nieco go przycinamy i wiążemy gumką recepturką.

Całkiem eleganckie, prawda?

Wszystkie wykorzystane kwiaty sztuczne i dodatki florystyczne możecie kupić w naszym sklepie internetowym. Zachęcamy Was do oceniania publikacji i oczywiście "lajkowania" ;)

Ilość recenzji: 4 · Pokaż recenzje · Dodaj recenzję