Możesz złożyć zamówienie z rabatem ogólnym bez zakładania konta. Jeżeli masz uzgodniony indywidualny rabat stały - zaloguj się, aby zobaczyć od razu swoje ceny na stronie przy każdym produkcie. Aby móc otrzymać indywidualny rabat stały dla użytkowników skontaktuj się z Działem Sprzedaży.

Dekoracja samochodu ślubnego z kwiatów sztucznych

9 maja 2012

Dekoracja samochodu wiozącego Młodą Parę do ślubu, jest równie ważnym elementem, jak dekoracja sali weselnej czy kościoła. Samochód Młodych powinien wyróżniać się wśród pozostałych. Przecież właśnie pojazd Młodych otwiera orszak ślubny.

Jaką dekorację wykonać?

Auto Państwa Młodych powinno być ozdobione gustownie i ze smakiem, tak aby współgrało z dekoracją kościoła, sali oraz wiązanką Panny Młodej. Zdobienie pojazdu będzie inne w wypadku zabytkowego samochodu czy dorożki retro niż w wypadku luksusowej limuzyny.

Przybranie z kwiatów sztucznych

Podstawą do dekoracji samochodu Młodych mogą być kwiaty sztuczne. Będą znacznie trwalsze niż kwiaty żywe i pozostaną piękne nawet przy największych upałach, srogich mrozach czy w czasie deszczu.

Kwiaty sztuczne na sesji plenerowej

Kwiaty sztuczne są szczególnie dobrym pomysłem, gdy mają zdobić samochód w czasie sesji zdjęciowej, która odbywa się kilka dni przed lub po ślubie. Ponadto kwiaty sztuczne są tańsze. Warto pamiętać, że ładna i elegancka dekoracja nie musi być wcale droga!

Jakich kwiatów użyć?

Do wykonania ozdoby samochodu ślubnego można wykorzystać główki kwiatowe. Można przyklejać je pojedynczo bądź układać w ciekawe wzory. Pięknie prezentują się także krótkie gałązki kwiatowe czy gotowe stroiki. Inne artykuły dekoracyjne jak np. sizal, rafia czy wstążki będą doskonale dopełniały nasze przybranie.

Podsumowanie

Należy pamiętać, że to właśnie ozdoba samochodu ślubnego jest wizytówką Państwa Młodych, gdy Ci znikają w jego wnętrzu. Powinna być przemyślana w każdym detalu i dopasowana do oprawy uroczystości.

Galeria zdjęć

Ilość recenzji: 0 · Dodaj pierwszą recenzję