Możesz złożyć zamówienie z rabatem ogólnym bez zakładania konta. Jeżeli masz uzgodniony indywidualny rabat stały - zaloguj się, aby zobaczyć od razu swoje ceny na stronie przy każdym produkcie. Aby móc otrzymać indywidualny rabat stały dla użytkowników skontaktuj się z Działem Sprzedaży.

Sztuczne kwiaty – idealne rozwiązanie dla restauracji

Autor: Katarzyna Piekarska, 24 czerwca 2021

Realistyczny wygląd, ekonomiczne rozwiązanie


Uważasz, że kwiaty w dobrej restauracji muszą być żywe? Nic bardziej mylnego! Z tego artykułu dowiesz się, dlaczego warto wybierać kwiaty sztuczne do restrauracji, oraz czemu się to opłaca.

Uważasz, że kwiaty w dobrej restauracji muszą być żywe? Nic bardziej mylnego! Sztuczne kwiaty mają wiele atutów, są zdecydowanie lepszym rozwiązaniem niż żywe kwiaty. Naturalne kwiaty są piękne, to oczywiste. Wiele osób natomiast nie zdaje sobie sprawy, że sztuczne potrafią do złudzenia przypominać żywe, a co bardziej zaskakujące… sztuczne czasem wyglądają lepiej niż żywe, naprawdę!

Co oczywiste, żywe kwiaty należy zmieniać co kilka dni. Poza kosztem kwiatów ciętych, zbytecznym jest zatrudnianie na stałe florysty w restauracji. Dużo bardziej racjonalnym rozwiązaniem jest wyposażenie sali restauracyjnej w gotowe kompozycje ze sztucznych kwiatów. Można dopasować kilka zestawów do kluczowych sezonów i odpowiednio o nie dbać, by zakupione kwiaty starczyły na kilka lat.

Dopełnienie wyglądu każdej przestrzeni

Aranżacja w kluczowych obszarach

Konkretne kompozycje należy dopasować nie tylko do kolorystyki sali, ale również ich funkcjonalności. Mniejsze aranżacje powinny znaleźć się na stołach, większe w strefach ogólnodostępnych, jak np. wejście, hall, bar, stół szwedzki, czy nawet toalety.


Prostota w projektowaniu, trwała inwestycja

Pyszne jedzenie, to nie wszystko

Jedzenie zawsze smakuje lepiej w pięknym otoczeniu. Utalentowany florysta będzie w stanie w czasie jednej wizyty przygotować wazony, doniczki i zielone ściany, które wystarczą na cały rok. Wszystko to, należy idealnie dopasować do Twojego gustu i stylu pasującego we wnętrzu. Wybór sztucznych roślin oznacza wybór bezproblemowej dekoracji dla Twojego lokalu, bez kompromisów w kwestii jakości.

Zalety kwiatów sztucznych wielokrotnie przewyższają zalety żywych roślin

Stylowe i wygodne rozwiązanie

Gdy Twój lokal zdobią sztuczne kwiaty, nie musisz pamiętać o podlewaniu i przycinaniu roślin. Nie ma też ryzyka, że ​​roślina zachoruje, zwiędnie, zgubi liście i płatki, które trzeba pozbierać. Nie będziesz też mieć problemu z pająkami, mszycą, biedronkami czy pszczołami zwabionymi zapachem żywych roślin. Dzięki sztucznym kwiatom możesz zapewnić piękne, kolorowe aranżacje na, lub obok stołu - bez ryzyka bałaganu, owadów, czy nasilenia alergii.

Zdarza się, że Klienci przyprowadzą nadpobudliwe latorośle, które organizują pościg pomiędzy stolikami? Z pewnością. Zaufaj, że w takim momencie, zdecydowanie wolisz, aby wokół stały sztuczne kompozycje, które w razie małej katastrofy po prostu podniesiesz. Nie ma potrzeby przerywania wszystkim posiłku pospiesznym odkurzaniem, a rozsypana ziemia i potłuczone szkło nie zrujnują nikomu wieczoru. To wszystko daje Ci luksus skoncentrowania się na tym, co w Twoim biznesie jest najważniejsze – zadowoleniu Twoich Klientów.

Szeroki asortyment, to cała paleta możliwości

Jakie produkty najczęściej wybierają właściciele restauracji?

Najchętniej kupowane są u nas ekskluzywne gałązki kwiatowe, gotowe kompozycje, sztuczne drzewa, bluszcze, a także kule bukszpanowe i zielone panele roślinne, które są świetnym rozwiązaniem do pomieszczeń pozbawionych światła dziennego, np. ciemnych halli, ścianek w kątach sali oraz przestronnych łazienkach, gdzie podświetlane panele wyglądają jak żywa zieleń. Jeżeli nie wiesz, jaki produkt sprawdzi się w Twojej placówce handlowej czy restauracji - zadzwoń, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Galeria zdjęć

Ilość recenzji: 1 · Pokaż recenzje · Dodaj recenzję