Możesz złożyć zamówienie z rabatem ogólnym bez zakładania konta. Zachęcamy jednak do logowania się lub rejestracji. Aby móc korzystać z indywidualnego rabatu skontaktuj się z Działem Sprzedaży.

Jesienne kompozycje DIY na drzwi i parapet

Autor: Katarzyna Piekarska, 21 września 2022

Jesień - to chyba najbardziej różnorodna kolorystycznie pora roku. Paleta jesiennych kolorów prezentuje nam ciemną zieleń, brązy, ochry, beże, czerwienie we wszystkich odcieniach i poziomach nasycenia. To naturalne, że staramy się przenieść chociaż część tego kolorystycznego bogactwa do naszych domów. Na straganach mienią się dynie we wszystkich odcieniach pomarańczu i zieleni. Każda z nich ma też niepowtarzalny kształt. Jednak dynie, to nie wszystko! Jesień to również kasztany, jarzębina, liście różnych gatunków drzew, chryzantemy i wiele innych.

Jeśli posiadasz zdolności, możesz samodzielnie stworzyć piękne dekoracje, które ustawisz na balkonie, w ogródku lub na parapecie okna. Jesień sprzyja refleksjom nad tym, co przemija. Dlatego warto też postawić jesienną kompozycję na grobach naszych Bliskich. W towarzystwie lampionów czy świec znajdziemy chwilę spokoju i zadumy.

Jesienny DIY - podkłady, wianki i juta

Do stworzenia kompozycji możesz użyć zielonych podkładów, wianków wiklinowych lub słomianych. Z jesiennymi kompozycjami nieodzownie kojarzą się też produkty wykonane z naturalnej juty.

Jeśli nie czujesz się na siłach stworzyć własną kompozycję lub po prostu nie masz na to czasu - możesz skorzystać z gotowych kompozycji, które możesz zakupić np TUTAJ.

Galeria zdjęć

Ilość recenzji: 0 · Dodaj pierwszą recenzję