Zamów bez rejestracji! Masz stały rabat? Zaloguj się, aby zobaczyć swoje ceny. Często korzystasz ze sztucznych kwiatów? Skontaktuj się z Działem Sprzedaży, aby uzyskać indywidualne warunki współpracy!

Kwiatowa dynia na święto Halloween

20 października 2017

Chcesz zobaczyć dekorację na Halloween w zupełnie innej odsłonie?

Przeczytaj jak zrobić nietypową dekorację do Twojego domu!

Już niedługo 1 listopada. Dla Polaków to wyjątkowy czas. W tym dniu odwiedzamy groby naszych biskich, sprzątamy i ozdabiamy nagrobki pięknymi, kwiatowymi kompozycjami.

Dla Amerykanów 31 października jest dniem pełnym radości i zabawy. Dzieci przebierają się w przerażające kostiumy, chodzą do sąsiadów i zbierają słodkie upominki. Amerykanie ozdabiają swoje domy, podwórka upiornymi dekoracjami.

W Polsce przepiękne, halloweenowe dekoracje możesz zobaczyć w centrum handlowym, w witrynach sklepowych i w domach. Najpopularniejszą ozdobą na Halloween jest dynia. Robi się z niej śmieszne a zarazen straszne potwory.

Mamy dla Ciebie inną wersję Halloweenowej dyni. Kwiatowa dynia ozdobi Twój dom, mieszkanie i balkon. Stanie się najładniejszą halloweenową dekoracją w okolicy.

Chcesz wiedziec jak zrobić taką dynie?

Zobacz nasz film, w którym pokażemy Ci krok po kroku jak zrobić kwiatową dynie na Halloween.

Materiały potrzebne do wykonania kwiatowej dyni

Narzędzia potrzebne do wykonania halloweenowej dyni

  • Pistolet do kleju na gorąco
  • Klej na gorąco
  • Cążki
  • Nóż

Do dzieła!

Naszą kwiatową dekorację zaczynamy od wydrążenia dyni. Dynia będzie nam służyła za naczynie. Pierwszą czynnością, którą wykonamy jest przymocowanie gąbki florystycznj do dyni. Teraz możemy przystąpić do wkładania sztucznych kwiatów i gałązek. Do dyni wkładamy gałązkę paproci. Cegłe florystyczną i poprotkę możemy przykleić klejem nagorąco.

Następnie możemy przystąpić do włożenia gałązkek storczyka i maków. Do naszej kwiatowej ozdoby przymocowujemy gałązki z jagodami i gipsówkę. Sztuczne gałązki również możemy przykleić klejem na gorąco.

Do naszej kwiatowej, halloweenowej dekoracji wkładamy gałązki róży i sztuczne gerbery.

Na koniec w puste miejsca wkładamy gałązki maku i gałązki ozdobne.

Nasza Halloweenowa, kwiatowa dynia już jest gotowa!

Wszytkie sztuczne kwiaty i gałązki przedstawione w publikacji możesz kupić w naszym salonie sprzedaży lub kupić w sklepie on-line!

Chcesz wykorzytać inne kwiaty do Halloweenowej dyni? Kliknij tutaj i zobacz inne, jesienne sztuczne kwiaty i gałązki.

Ilość recenzji: 0 · Dodaj pierwszą recenzję