Zamów bez rejestracji! Masz stały rabat? Zaloguj się, aby zobaczyć swoje ceny. Często korzystasz ze sztucznych kwiatów? Skontaktuj się z Działem Sprzedaży, aby uzyskać indywidualne warunki współpracy!

Zimowa dekoracja na drzwi

8 grudnia 2017

Chcecie rzucić gości na kolana? Zobacz, co dla Was przygotowaliśmy!

Jak zrobić zimową dekorację na drzwi?

Już niedługo zbliża się mroźna zima. W tym wyjątkowym czasie będziemy piec pyszne ciasta, przyrządzać okazałe potrawy i robić bajeczne, świąteczne dekoracje do domu. Nie macie pomysłu na modną, elegancką dekorację? Mamy dla Was coś specjalnego! Sami możecie zrobić wyjątkowy, wianek bożonarodzeniowy na drzwi. Przepięknie ozdobi każde drzwi i będzie witał od progu Waszych wigilijnych gości.

Przygotowaliśmy dla Was film, w którym pokażemy krok po kroku jak zrobić dekoracyjny wianek na drzwi.

Materiały potrzebne do wykonania zimowej dekoracji:

Narzędzia potrzebne do wykonania świątecznej ozdoby:

  • Pistolet do kleju
  • Klej
  • Cążki

Do dzieła!

Zaczynamy od przygotowania wiklinowego wianka. Wianek będzie służył jako główny element naszej dekoracji. Do wianka przymocowujemy białą, dekotacyjną gałązkę i ośnieżone gałązki sosny. Iglaste gałązki przyklejamy klejem na gorąco.

Następnie dodajemy gałązki z ozdobami. Gałązki same w sobie są bardzo dekoracyjne. Kolejną czynnością, którą wykonamy jest dodanie pięknych, brokatowych róż. Róże będą główną ozdobą w naszej zimowej kompozycji.

Do zimowej ozdoby na drzwi dodajemy czerwone, niebijące się bombki. Bombki wykonane są z dobrej jakości plastiku, dzięki czemu wyglądają elegancko i są odporne na uszkodzenia. Następnie możemy zająć się wkładaniem dodatków. Do zimowej dekoracji przymocowujemy susz, ozdobny lotos i wybielane szyszki.

Naszą kompzycję uzupełniamy pozostałymi naturalnymi suszami.

Na koniec do zimowego wianka jest zrobienie pięknych kokard ze wstążki. Gdy już kokardy będą gotowe możemy przykleić je do naszej dekoracji.

Zimowy wianek na drzwi już jest gotowy!

Galeria filmów

Ilość recenzji: 0 · Dodaj pierwszą recenzję