Możesz złożyć zamówienie z rabatem ogólnym bez zakładania konta. Zachęcamy jednak do logowania się lub rejestracji. Aby móc korzystać z indywidualnego rabatu skontaktuj się z Działem Sprzedaży.

Sztuczne kwiaty dla branży HORECA

Autor: Katarzyna Piekarska, 16 lipca 2021

Dlaczego kwiaty sztuczne cieszą się tak dużą popularnością wśród branży HORECA?

Ostatnio pisaliśmy o kwiatach w restauracji, ale sztuczne kwiaty są świetnym rozwiązaniem dla całej branży HORECA.

W dobie pandemii covid-19 jedynym ratunkiem w trudnych okresach lockdown jest dla gastronomii urządzenie ogródków piwnych czy restauracyjnych na wolnym powietrzu. Aby utrzymać przytulny klimat warto zadbać o odpowiednie udekorowanie stolików.

Sztuczne kwiaty zawsze wyglądają świeżo i pięknie. Nie trzeba ich wymieniać zbyt często, nie trzeba przycinać, nawadniać. Nie powodują też alergii, a na dokładkę stanowią lepszą inwestycję, niż żywe kwiaty, gdyż swoją rolę będą mogły pełnić znacznie, znacznie dłużej. Aby odświeżyć wygląd stolików wystarczy ustawić inny zestaw kwiatów, a poprzedni przechować w zacienionym, suchym miejscu.

W naszej ofercie jest różnorodny asortyment. Można stworzyć kompozycje pasujące do każdego stylu. Na stolikach świetnie sprawdzą się średniej wielkości kompozycje do wazonów. Aby ogródek zewnętrzny był spójny z wystrojem wnętrza restauracji, hotelu, baru czy innego rodzaju lokalu warto wybrać też większe kompozycje, które można ułożyć w wazonach, flower boxach, na ścianach, kontuarach, barach czy stolikach.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie oraz do śledzenia nas na Facebooku i Instagramie.

Galeria zdjęć

Ilość recenzji: 0 · Dodaj pierwszą recenzję