Nowości

Bombki Nietłukące

Plastikowe bombki bożonarodzeniowe na choinkę, w różnych kolorach i rozmiarach. Błyszczące, matowe, lub poryte brokatem. Bombki choinkowe w popularnym kształcie kul, oraz nietuzinkowym kształcie bałwanków i mikołajów. Przeznaczone głównie do ozdabiania świątecznego drzewka, albo dekoracji stroików.

Bombka transparentna 12 cm S891A

Wielkość: 12 cm

Kategoria: Bombki

Stan: Dostępne

Hurt: 4,88 zł za szt
Detal: 8,14 zł za szt
Pakowanie: opakowanie (12 szt)

Bombka transparentna 10 cm S891

Wielkość: 10 cm

Kategoria: Bombki

Stan: Dostępne

Hurt: 2,99 zł za szt
Detal: 4,98 zł za szt
Pakowanie: opakowanie (12 szt)

Bombka - aniołek S285

Wielkość: 10 cm

Kategoria: Bombki

Stan: Dostępne

Stara cena: 3,49 zł za szt
Hurt: 2,45 zł za szt
Detal: 3,71 zł za szt
Pakowanie: sztuka

Bombka - aniołek S284

Wielkość: 10 cm

Kategoria: Bombki

Stan: Dostępne

Hurt: 4,33 zł za szt
Detal: 6,56 zł za szt
Pakowanie: sztuka

Bombki x 6 szt. S729

Wielkość: 5 cm

Kategoria: Bombki

Stan: Dostępne

Hurt: 5,22 zł za opk
Detal: 7,90 zł za opk
Pakowanie: pudełko (2 opk)

Bombki x 6 szt. S816

Wielkość: 3,5 cm

Kategoria: Bombki

Stan: Dostępne

Hurt: 1,65 zł za opk
Detal: 2,50 zł za opk
Pakowanie: pudełko (5 opk)

Bombki x 8 szt. S728

Wielkość: 4 cm

Kategoria: Bombki

Stan: Dostępne

Hurt: 4,65 zł za opk
Detal: 7,05 zł za opk
Pakowanie: pudełko (2 opk)

HURTOWNIA BOMBEK PLASTIKOWYCH

Bombki stanowią główny z dodatków, jakimi wypełniają się przestrzenie w okresie Świąt Bożego Narodzenia. Są one bowiem główną dekoracją świątecznych drzewek. Ich różnorodność, jaką oferuje rynek jest naprawdę ogromna, a każdy z klientów może wybierać to, co tylko chce, aby nadać swojej przestrzeni niepowtarzalnego wyglądu.


Nasza hurtownia i sklep florystyczny to miejsce, w którym można otrzymać najwyższej jakości bombki wykonane z plastiku. Tak ciekawie wykonane, tak oryginalne i niebanalne, iż z pewnością na każdej choince prezentować będą się jedynie w swoim rodzaju.


***


Jesteśmy przekonani o tym, że zastosowanie bombek plastikowych, w wielu przestrzeniach okaże się być bardzo dobrym wyborem. Jako sklep, jesteśmy wręcz pewni tego, że nasze bombki to bardzo dobry wybór dla każdego, kto pragnie postawić na zupełnie inne, designerskie i pomysłowe rozwiązania, znacząco różniące się od tych, jakich dziesiątki możemy spotkać w każdym niemal sklepie. Zachęcamy serdecznie do spojrzenia na wachlarz naszych produktów, by wśród dostępnych propozycji wybrać ozdoby idealnie wkomponowują się w przestrzeń Państwa domów i mieszkań. Niech choinka w tym roku olni swoim wyglądem i sprawi, że każdy będzie podziwiał jej oryginalność przez długi czas.


Dla kogo bombki plastikowe?

Bez wątpienia plastikowe bombki stanowią bardzo dobry wybór dla tych wszystkich klientów, którzy pragną wygody i komfortu w swoich czterech ścianach. Jest to przede wszystkim bardzo dobry wybór dla wszystkich, którzy posiadają małe dzieci. Jak bowiem wiadomo, maluchy kochają wszystko, co wisi na choince. Standardowe bombki pod wpływem upadku na pewno uległyby zbiciu. Plastikowe są zakupem na długie lata. Kiedy są one pakowane lub rozpakowywane, także nie trzeba się o nie martwić, gdyż nic złego im nie grozi. Nie trzeba ich zabezpieczać i stosować ochrony z obawy przed zniszczeniem. Jeden zakup, a zadowolenie na lata - gwarantowane!


Różnorodna oferta bombek

Nasze bombki dostępne są w wielu różnorodnych wariantach do wyboru. Można postawić na matowe, jak również i błyszczące. Można wybrać małe i duże. Klasyczne okrągłe, w kształcie kwiatów, bałwanów i innych ozdób. Pełna oferta w pełni dostosowana do potrzeb wszystkich klientów. Jeśli więc piękne drzewko choinkowe, to na pewno w towarzystwie takich właśnie bombek. W każdej postaci są niezawodne i w każdym wydaniu są idealne.


Zapraszamy więc serdecznie do zakupów, licząc, iż nasz sklep spełni Państwa potrzeby, oczekiwania i wymagania w 100%. Hurt i Detal!

Tagi : bombki hurt bombki hurt