Możesz złożyć zamówienie z rabatem ogólnym bez zakładania konta. Jeżeli masz uzgodniony indywidualny rabat stały - zaloguj się, aby zobaczyć od razu swoje ceny na stronie przy każdym produkcie. Aby móc otrzymać indywidualny rabat stały dla użytkowników skontaktuj się z Działem Sprzedaży.

Kwiaty Sztuczne - Bezpośredni Importer

Firma Handlowa Faktor to Bezpośredni Importer Kwiatów i Roślin Sztucznych z Chin. Nasze kwiaty, rośliny i drzewka sztuczne importujemy i dystrybuujemy na polskim rynku już od 1990 roku. Dzięki wieloletniej współpracy z chińskimi producentami, ceny naszych kwiatów i roślin są naprawdę atrakcyjne.

Od 2007 roku nasze sztuczne kwiaty oraz wszelkie artykuły florystyczne sprzedajemy także za pośrednictwem naszego serwisu internetowego, który jest największym sklepem internetowym z kwiatami sztucznymi w kraju.

Nowoczesny salon sprzedaży importowanych sztucznych kwiatów

W 2010 roku otworzyliśmy nowoczesny salon sprzedaży importowanych z Chin sztucznych kwiatów i ozdób z salą wystawową o powierzchni ponad 600 m2 oraz magazyn o powierzchni 4000 m2 wspierany nowoczesnym systemem klasy ERP. Nowy salon sprzedaży mieści się przy trasie poznańskiej w Piorunowie koło Błonia i Warszawy - sprawdź dojazd!

Galeria zdjęć