Nowości

Druty Florystyczne Montażowe i Ozdobne

Różnokolorowe druty i druciki, ozdobne i montażowe, niezbędne do utrzymania kompozycji kwiatowej, bądź innej dekoracji, w całości. Druty o zróżnicowanej grubości i długości oraz szerokim zastosowaniu we florystyce i dekoratorstwie.

Drut stalowy zielony - szpulka 70 g NF022

Wielkość: 10 m

Kategoria: Wyrobowe i Montażowe

Stan: Dostępne

Hurt: 8,13 zł za szt
Detal: 13,55 zł za szt
Pakowanie: opakowanie (2 szt)

Drut stalowy brazowy - szpulka 100 g NF023

Wielkość: 100 m

Kategoria: Wyrobowe i Montażowe

Stan: Dostępne

Hurt: 7,98 zł za szt
Detal: 13,31 zł za szt
Pakowanie: opakowanie (2 szt)

Drut wyrobowy x 50 szt. (średnio twardy) N038T

Wielkość: 41 cm

Kategoria: Łodygi Kwiatowe

Stan: Dostępne

Hurt: 6,48 zł za opk
Detal: 10,80 zł za opk
Pakowanie: pudełko (5 opk)

Drut wyrobowy x 50 szt. N407

Wielkość: 28 cm

Kategoria: Łodygi Kwiatowe

Stan: Dostępne

Hurt: 3,55 zł za opk
Detal: 5,93 zł za opk
Pakowanie: pudełko (5 opk)

Nasza firma Faktor została założona w roku 1990. Od tamtej pory prężnie się rozwija i stale poszerza swój asortyment. Nasze kwiaty, stroiki i ozdoby dekorują stoły na wielu różnych przyjęciach. W naszym sklepie dostępne są produkty dla wszystkich, którzy zajmują się florystyką. Nie ma znaczenie czy robisz to zawodowo czy hobbystycznie. Stawiamy na najwyższą jakość naszych produktów.

Druty florystyczne

Drut jest jednym z najpopularniejszych i niezastąpionych elementów tworzących kompozycję. Występuje w różnych rodzajach, grubościach. Ułatwia usztywnianie dekoracji, wianków i stroików. Powszechnie znany jest we florystyce jako wzmocnienie konstrukcji oraz element służący do drutowania kwiatów i liści, ale też tworzenia stelaży pod aranżacje z kwiatów i roślin. Dzięki niemu będziesz w stanie stworzyć piękne i lekkie konstrukcje oraz instalacje, które zachwycą nawet najbardziej wymagających klientów. W ofercie naszego sklepu można znaleźć takie druty jak: drut cięty, drucik florystyczny gładki na szpulce, drucik florystyczny karbowany na szpuli, drut stalowy, drut nawijany na patyk, drut wyrobowy.

Drut florystyczny ogólnie ma wiele zastosowań. Drut sprawdza się do przedłużania zbyt krótkich łodyg i pędów. Drut możesz wykorzystać także do nadawania odpowiedniego kształtu roślinie. Wykorzystanie drutu florystycznego jest wszechstronne i może on znacznie ułatwić pracę.

Występują one w różnych kolorach i rozmiarach, każdy z nich ma inne zastosowanie i można je dobierać do konkretnych kompozycji i wieńców. Najbardziej uniwersalny i najczęściej wybierany jest drut zielony. Współgra z roślinami i jest właściwie niewidoczny. Spośród wielu propozycji w naszym sklepie możesz wybrać drut srebrny, złoty, zielony, brązowy.

Wieloletnie doświadczenie

W naszym sklepie dostępne są produkty dla wszystkich, którzy zajmują się florystyką. Nie ma znaczenie czy robisz to zawodowo czy hobbystycznie. Stawiamy na najwyższą jakość naszych produktów. Dbamy o to, żeby wciąż powiększać asortyment i staramy się, aby wszystkie z dostępnych dekoracji, okazały się być na Państwa kieszeń. Wieloletnie doświadczenie powoduje, że znamy oczekiwania naszych klientów. Nowoczesne rozwiązania, którymi dysponujemy umożliwiają szybką realizację zamówień naszych klientów. Nowy magazyn oraz sklep internetowy umożliwia efektywne zarządzanie towarem i zamówieniami. Od 2010 roku nasz magazyn znajduje się w Piorunowie, w okolicach Błoni pod Warszawą. Jako pierwsi w Polsce uruchomiliśmy również internetową hurtownię roślin i kwiatów sztucznych.

Zdajemy sobie sprawę, że bardzo ważną rolę odrywa bycie sklepem doskonałym pod każdym względem. Jeśli jednak chcemy być poza konkurencją, to niemal od początku musimy działać i dawać z siebie 100%. Jesteśmy miejscem, w którym można zakupić zarówno kwiaty, jak również i wszelkie niezbędne akcesoria florystyczne, z którymi każdy może stworzyć naprawdę doskonałą kompozycję kwiatową, Jedni wybierają między innymi wszelkie akcesoria florystyczne, by tworzenie ciekawych inspiracji było łatwiejsze i by samo przebywanie w takim miejscu, było prawdziwą przyjemnością. Na to stawiamy i do tego staramy się dążyć.