Promocje

Przybory i Narzędzia Florystyczne

W ofercie znaleźć można, m.in. przyssawki o różnych średnicach, przypinki, zielone taśmy florystyczne oraz uchwyty do świec (canholdery).

Pełna oferta narzędzi przydatnych we florystyce i dekoratorstwie, m.in. ściągaczy do kolców, sekatorów, szczypiec, pistoletów do kleju, kleju termotopliwego, nożyków oraz kleju w tubach i w sprayu.

Świętuj z nami Dzień Poinsecji! Tylko do 15 grudnia przy zakupach hurtowych na wszystkie poinsecje z oferty otrzymasz 10% rabat.

Przyssawka midi P401

Wielkość: 4 cm

Kategoria: Przybory i Narzędzia

Stan: Dostępne

Stara cena 1,46 zł za szt
Hurt 0,96 zł za szt
Detal 1,97 zł za szt

Pakowanie: opakowanie (20 szt)

Nabłyszczacz do kwiatów NA023

Wielkość: 34 cm

Kategoria: Przybory i Narzędzia

Stan: Dostępne

Hurt 28,64 zł za szt
Detal 58,71 zł za szt

Pakowanie: sztuka

Fiolka 18 cm P413

Wielkość: 18 cm

Kategoria: Przybory i Narzędzia

Stan: Dostępne

Hurt 0,78 zł za szt
Detal 1,60 zł za szt

Pakowanie: opakowanie (20 szt)

Przyssawka mini P400

Wielkość: 2,7 cm

Kategoria: Przybory i Narzędzia

Stan: Dostępne

Hurt 0,65 zł za szt
Detal 1,33 zł za szt

Pakowanie: opakowanie (50 szt)

Taśma kotwica 1,2 cm/20 m P415

Wielkość: 20 m

Kategoria: Przybory i Narzędzia

Stan: Dostępne

Hurt 20,91 zł za szt
Detal 42,87 zł za szt

Pakowanie: sztuka

Taśma florystyczna 2,6 cm/30 yd P410

Wielkość: 2,74 m

Kategoria: Przybory i Narzędzia

Stan: Dostępne

Stara cena 11,50 zł za szt
Hurt 9,19 zł za szt
Detal 18,84 zł za szt

Pakowanie: opakowanie (2 szt)

Wkłady klejowe 11/300 mm NA021

Wielkość: 30 cm

Kategoria: Przybory i Narzędzia

Stan: Na wykończeniu

Hurt 1,45 zł za szt
Detal 2,97 zł za szt

Pakowanie: opakowanie (5 szt)

Canholder - uchwyt do świecy P403

Wielkość: 8 cm

Kategoria: Przybory i Narzędzia

Stan: Dostępne

Hurt 1,13 zł za szt
Detal 2,32 zł za szt

Pakowanie: opakowanie (12 szt)

Fiolka 30 cm P414

Wielkość: 30 cm

Kategoria: Przybory i Narzędzia

Stan: Dostępne

Hurt 0,95 zł za szt
Detal 1,95 zł za szt

Pakowanie: opakowanie (20 szt)

Przyssawka maxi P402

Wielkość: 6,5 cm

Kategoria: Przybory i Narzędzia

Stan: Dostępne

Hurt 3,97 zł za szt
Detal 8,14 zł za szt

Pakowanie: opakowanie (5 szt)

Pinholder P116

Wielkość: 4,5 cm

Kategoria: Przybory i Narzędzia

Stan: Dostępne

Hurt 0,56 zł za szt
Detal 1,15 zł za szt

Pakowanie: opakowanie (10 szt)

Pistolet do klejenia NA025

Wielkość: 19 cm

Kategoria: Przybory i Narzędzia

Stan: Dostępne

Stara cena 30,14 zł za szt
Hurt 23,21 zł za szt
Detal 47,58 zł za szt

Pakowanie: sztuka

Do każdej pracy są niezbędne odpowiednie narzędzia. W pracy florysty tego typu artykuły także są niezwykle ważne. Dzięki nim możemy w prostszy, łatwiejszy i szybszy sposób stworzyć kompozycję kwiatowe, stroiki i różnego rodzaju dekoracje. Warto zaopatrzyć się w dobre i specjalistyczne narzędzia, które pomogą osiągnąć profesjonalne efekty.

Sekatory, nożyki, kleje, nożyczki, cążki, stojaki czy szczypce - mają na celu ułatwić codzienne czynności, które wykonujemy w kwiaciarni lub pracowni. Dzięki temu możemy o wiele szybciej i lepiej wykonać swoje zadania. Kiedy zaczynamy pracę z kwiatami, sztucznymi czy żywymi, warto skomponować swój własny, profesjonalny przybornik.

Jakie narzędzia powinien mieć florysta?


Ważne są nożyczki florystyczne, przydadzą się do pracy, można nimi przycinać łodygi, wystające elementy, docinać wianki oraz ucinać wszelkie materiały florystyczne takie jak: folia, rafia, papier. Nożyczki powinny mieć odpowiednie ostrze, być pokryte powłoką odporną na korozje, a także dobrze wyprofilowane i o odpowiedniej wadze. Zapewni to duży komfort użytkowania. Nożyk florystyczny przyda się z pewnością przy pracy z roślinami, ale także do przycinania gąbki florystycznej. Dzięki niemu możemy nadawać kształt suchej oraz mokrej piance florystycznej, która jest podstawą wielu stroików. Sekator florystyczny pomoże nam przy wymagających materiałach oraz drutach florystycznych. Pistolet do kleju jest szybkim i niezawodnym sposobem na sklejenie ze sobą różnych przedmiotów i materiałów, na przykład drewna, plastiku, papieru czy kartonu. Taki pistolet szybko się nagrzewa i pozwala na mocne sklejenie ze sobą różnych przedmiotów. Przyśpiesza tworzenie różnych dekoracji oraz gwarantuje trzymanie się konkretnych elementów w swoim miejscu.

Kiedy chcemy stworzyć zachwycające kompozycje kwiatowe musimy wykorzystać do tego odpowiednie akcesoria. Dzięki nim możemy dodać ciekawego wyglądu i sprawić, że kwiaty będą pięknie wyeksponowane. W naszym sklepie internetowym znajduje się wiele akcesoriów florystycznych, które będą niezbędne. W swojej ofercie posiadamy takie dodatki jak: pianki florystyczne, artykuły styropianowe, druty, fiolki, grys, kleje, nabłyszczacze, nóże, nożyczki czy pistolety z klejem. Są to akcesoria najwyższej jakości, które ułatwią stworzenie unikalnej kompozycji.

Ozdoby ze styropianu

Ozdoby styropianowe sprawdzą się wtedy, gdy samodzielnie chcemy wykonać okolicznościowe dekoracje. W naszej ofercie dostępne są różne formy, rozmiary oraz kształty, które pozwolą na kreatywność. W sezonie zimowym i okresie Bożego Narodzenia polecamy bombki styropianowe, które mogą służyć jako samodzielna dekoracja lub imitować kule śnieżne. Styropianowe choinki mogą sprawdzić się jako dodatek do stroików. Styropianowe jajka będą znakomitą ozdobą na Wielkanocnym stole. Styropian jest trwały i sprawdza się przy różnorodnych pomysłach.

Druty florystyczne

Druty są niezbędnym dodatkiem w każdej pracowni florystycznej oraz kwiaciarni. Sprawdzi się przy usztywnianiu kwiatów. Drut jest miękki, giętki, a także bardzo trwały. Spełni swoje zadanie także przy mocowaniu dekoracji, tworzenia sznurów, ozdabiania choinek, wieńców i stroików. Druty florystyczne dzielą się na różne rodzaje. Drut florystyczny na patyku to drut, który jest wykorzystywany do produkcji wiązanek, wieńców, stroików, dobrze się sprawdzi przy wiązaniu ze sobą różnych elementów. Ma on zazwyczaj średnicę od 0,5 mm do 0,8 mm. Drut wyrobowy- nadaje się do osadzania na nim główek wyrobowych. Giętki i elastyczny, zielony drut florystyczny. Końcówki drutu z obu stron są odpowiednio wyprofilowane, tak aby główka kwiatowa trzymała się pewnie po zamocowaniu. Używany do wyrobu wieńców, stroików i kompozycji kwiatowych. Druciki kreatywne - wyciory, pokryte są specjalnym materiałem, w różnych kolorach, jest giętki.

Kleje florystyczne

Klej introligatorski, klej w sztyfcie lub klej na gorąco. Jest dużo rodzajów kleju. Przyda się on do samodzielnego wykonywania zaproszeń, kartek okolicznościowych, elementów dekoracyjnych. Klej sprawdzi się również do klejenia drewna, papieru, szkła, styropianu czy kartonu. Kleje na gorąco są w stanie przymocować nawet największe przedmioty. Kleje w naszym sklepie internetowym pozwalają na doczepienie różnych elementów dekoracyjnych do całej konstrukcji wieńca, stroiku czy innej kompozycji.

W naszej hurtowni florystycznej można nabyć również pianki florystyczne. to jedne z najpopularniejszych elementów we florystyce, dzięki którym stworzyć można niezwykłe kompozycje. Tworzone są z gąbkowego, kruchego tworzywa, które może pochłaniać wodę, a także być formowane w dowolnie wybrany kształt. Można swobodnie umieszczać w nim łodygi kwiatów, gałązki, ozdoby na piku oraz inne dekoracje. Gąbkę florystyczną możemy podzielić na dwa rodzaje: mokrą i suchą, w zależności od tego, z jakich komponentów zamierzamy stworzyć nową ozdobę.