Zamów bez rejestracji! Masz stały rabat? Zaloguj się, aby zobaczyć swoje ceny. Często korzystasz ze sztucznych kwiatów? Skontaktuj się z Działem Sprzedaży, aby uzyskać indywidualne warunki współpracy!

Promocje

Przybory i Narzędzia Florystyczne

W ofercie znaleźć można, m.in. przyssawki o różnych średnicach, przypinki, zielone taśmy florystyczne oraz uchwyty do świec (canholdery).

Pełna oferta narzędzi przydatnych we florystyce i dekoratorstwie, m.in. ściągaczy do kolców, sekatorów, szczypiec, pistoletów do kleju, kleju termotopliwego, nożyków oraz kleju w tubach i w sprayu.

Świętuj z nami Dzień Poinsecji! Tylko do 15 grudnia przy zakupach hurtowych na wszystkie poinsecje z oferty otrzymasz 10% rabat.

Wkłady klejowe 30 cm/1 kg NA024

Wielkość: 30 cm

Kategoria: Przybory i Narzędzia

Stan: Dostępne

Stara cena: 92,29 zł za opk
Cena detaliczna 78,31 zł za opk
Cena hurtowa 39,16 zł za opk

Pakowanie: opakowanie

Przyssawka mini P400

Wielkość: 2,7 cm

Kategoria: Przybory i Narzędzia

Stan: Dostępne

Stara cena: 1,33 zł za szt
Cena detaliczna 1,15 zł za szt
Cena hurtowa 0,58 zł za szt

Pakowanie: opakowanie (50 szt)

Przypinka zielona P405

Wielkość: 5 cm

Kategoria: Przybory i Narzędzia

Stan: Dostępne

Cena detaliczna 2,28 zł za szt
Cena hurtowa 1,14 zł za szt

Pakowanie: opakowanie (25 szt)

Przypinka biała P404

Wielkość: 5 cm

Kategoria: Przybory i Narzędzia

Stan: Dostępne

Cena detaliczna 2,59 zł za szt
Cena hurtowa 1,29 zł za szt

Pakowanie: opakowanie (10 szt)

Canholder - uchwyt do świecy P403

Wielkość: 8 cm

Kategoria: Przybory i Narzędzia

Stan: Dostępne

Cena detaliczna 2,43 zł za szt
Cena hurtowa 1,22 zł za szt

Pakowanie: opakowanie (12 szt)

Przyssawka maxi P402

Wielkość: 6,5 cm

Kategoria: Przybory i Narzędzia

Stan: Dostępne

Cena detaliczna 10,17 zł za szt
Cena hurtowa 5,09 zł za szt

Pakowanie: opakowanie (5 szt)

Przyssawka midi P401

Wielkość: 4 cm

Kategoria: Przybory i Narzędzia

Stan: Dostępne

Cena detaliczna 2,51 zł za szt
Cena hurtowa 1,26 zł za szt

Pakowanie: opakowanie (20 szt)

Fiolka 30 cm P414

Wielkość: 30 cm

Kategoria: Przybory i Narzędzia

Stan: Dostępne

Stara cena: 1,94 zł za szt
Cena detaliczna 1,90 zł za szt
Cena hurtowa 0,95 zł za szt

Pakowanie: opakowanie (20 szt)

Fiolka 18 cm P413

Wielkość: 18 cm

Kategoria: Przybory i Narzędzia

Stan: Dostępne

Cena detaliczna 1,74 zł za szt
Cena hurtowa 0,87 zł za szt

Pakowanie: opakowanie (20 szt)

Nabłyszczacz do kwiatów NA023

Wielkość: 34 cm

Kategoria: Przybory i Narzędzia

Stan: Dostępne

Cena detaliczna 60,09 zł za szt
Cena hurtowa 30,05 zł za szt

Pakowanie: sztuka

Pinholder P116

Wielkość: 4,5 cm

Kategoria: Przybory i Narzędzia

Stan: Dostępne

Cena detaliczna 1,40 zł za szt
Cena hurtowa 0,70 zł za szt

Pakowanie: opakowanie (10 szt)

Taśma florystyczna 1,3 cm/30 yd P411

Wielkość: 27,4 m

Kategoria: Przybory i Narzędzia

Stan: Dostępne

Cena detaliczna 12,25 zł za szt
Cena hurtowa 6,12 zł za szt

Pakowanie: opakowanie (2 szt)

Pistolet do klejenia NA025

Wielkość: 19 cm

Kategoria: Przybory i Narzędzia

Stan: Dostępne

Stara cena: 62,78 zł za szt
Cena detaliczna 59,48 zł za szt
Cena hurtowa 29,74 zł za szt

Pakowanie: sztuka

Nożyk 16 cm NA010

Wielkość: 16 cm

Kategoria: Przybory i Narzędzia

Stan: Dostępne

Cena detaliczna 9,35 zł za szt
Cena hurtowa 4,68 zł za szt

Pakowanie: sztuka

Taśma florystyczna 2,6 cm/30 yd P410

Wielkość: 2,74 m

Kategoria: Przybory i Narzędzia

Stan: Dostępne

Cena detaliczna 24,37 zł za szt
Cena hurtowa 12,18 zł za szt

Pakowanie: opakowanie (2 szt)

Do każdej pracy są niezbędne odpowiednie narzędzia. W pracy florysty tego typu artykuły także są niezwykle ważne. Dzięki nim możemy w prostszy, łatwiejszy i szybszy sposób stworzyć kompozycję kwiatowe, stroiki i różnego rodzaju dekoracje. Warto zaopatrzyć się w dobre i specjalistyczne narzędzia, które pomogą osiągnąć profesjonalne efekty.

Sekatory, nożyki, kleje, nożyczki, cążki, stojaki czy szczypce - mają na celu ułatwić codzienne czynności, które wykonujemy w kwiaciarni lub pracowni. Dzięki temu możemy o wiele szybciej i lepiej wykonać swoje zadania. Kiedy zaczynamy pracę z kwiatami, sztucznymi czy żywymi, warto skomponować swój własny, profesjonalny przybornik.

Jakie narzędzia powinien mieć florysta?


Ważne są nożyczki florystyczne, przydadzą się do pracy, można nimi przycinać łodygi, wystające elementy, docinać wianki oraz ucinać wszelkie materiały florystyczne takie jak: folia, rafia, papier. Nożyczki powinny mieć odpowiednie ostrze, być pokryte powłoką odporną na korozje, a także dobrze wyprofilowane i o odpowiedniej wadze. Zapewni to duży komfort użytkowania. Nożyk florystyczny przyda się z pewnością przy pracy z roślinami, ale także do przycinania gąbki florystycznej. Dzięki niemu możemy nadawać kształt suchej oraz mokrej piance florystycznej, która jest podstawą wielu stroików. Sekator florystyczny pomoże nam przy wymagających materiałach oraz drutach florystycznych. Pistolet do kleju jest szybkim i niezawodnym sposobem na sklejenie ze sobą różnych przedmiotów i materiałów, na przykład drewna, plastiku, papieru czy kartonu. Taki pistolet szybko się nagrzewa i pozwala na mocne sklejenie ze sobą różnych przedmiotów. Przyśpiesza tworzenie różnych dekoracji oraz gwarantuje trzymanie się konkretnych elementów w swoim miejscu.

Kiedy chcemy stworzyć zachwycające kompozycje kwiatowe musimy wykorzystać do tego odpowiednie akcesoria. Dzięki nim możemy dodać ciekawego wyglądu i sprawić, że kwiaty będą pięknie wyeksponowane. W naszym sklepie internetowym znajduje się wiele akcesoriów florystycznych, które będą niezbędne. W swojej ofercie posiadamy takie dodatki jak: pianki florystyczne, artykuły styropianowe, druty, fiolki, grys, kleje, nabłyszczacze, nóże, nożyczki czy pistolety z klejem. Są to akcesoria najwyższej jakości, które ułatwią stworzenie unikalnej kompozycji.

Ozdoby ze styropianu

Ozdoby styropianowe sprawdzą się wtedy, gdy samodzielnie chcemy wykonać okolicznościowe dekoracje. W naszej ofercie dostępne są różne formy, rozmiary oraz kształty, które pozwolą na kreatywność. W sezonie zimowym i okresie Bożego Narodzenia polecamy bombki styropianowe, które mogą służyć jako samodzielna dekoracja lub imitować kule śnieżne. Styropianowe choinki mogą sprawdzić się jako dodatek do stroików. Styropianowe jajka będą znakomitą ozdobą na Wielkanocnym stole. Styropian jest trwały i sprawdza się przy różnorodnych pomysłach.

Druty florystyczne

Druty są niezbędnym dodatkiem w każdej pracowni florystycznej oraz kwiaciarni. Sprawdzi się przy usztywnianiu kwiatów. Drut jest miękki, giętki, a także bardzo trwały. Spełni swoje zadanie także przy mocowaniu dekoracji, tworzenia sznurów, ozdabiania choinek, wieńców i stroików. Druty florystyczne dzielą się na różne rodzaje. Drut florystyczny na patyku to drut, który jest wykorzystywany do produkcji wiązanek, wieńców, stroików, dobrze się sprawdzi przy wiązaniu ze sobą różnych elementów. Ma on zazwyczaj średnicę od 0,5 mm do 0,8 mm. Drut wyrobowy- nadaje się do osadzania na nim główek wyrobowych. Giętki i elastyczny, zielony drut florystyczny. Końcówki drutu z obu stron są odpowiednio wyprofilowane, tak aby główka kwiatowa trzymała się pewnie po zamocowaniu. Używany do wyrobu wieńców, stroików i kompozycji kwiatowych. Druciki kreatywne - wyciory, pokryte są specjalnym materiałem, w różnych kolorach, jest giętki.

Kleje florystyczne

Klej introligatorski, klej w sztyfcie lub klej na gorąco. Jest dużo rodzajów kleju. Przyda się on do samodzielnego wykonywania zaproszeń, kartek okolicznościowych, elementów dekoracyjnych. Klej sprawdzi się również do klejenia drewna, papieru, szkła, styropianu czy kartonu. Kleje na gorąco są w stanie przymocować nawet największe przedmioty. Kleje w naszym sklepie internetowym pozwalają na doczepienie różnych elementów dekoracyjnych do całej konstrukcji wieńca, stroiku czy innej kompozycji.

W naszej hurtowni florystycznej można nabyć również pianki florystyczne. to jedne z najpopularniejszych elementów we florystyce, dzięki którym stworzyć można niezwykłe kompozycje. Tworzone są z gąbkowego, kruchego tworzywa, które może pochłaniać wodę, a także być formowane w dowolnie wybrany kształt. Można swobodnie umieszczać w nim łodygi kwiatów, gałązki, ozdoby na piku oraz inne dekoracje. Gąbkę florystyczną możemy podzielić na dwa rodzaje: mokrą i suchą, w zależności od tego, z jakich komponentów zamierzamy stworzyć nową ozdobę.