Możesz złożyć zamówienie z rabatem ogólnym bez zakładania konta. Jeżeli masz uzgodniony indywidualny rabat stały - zaloguj się, aby zobaczyć od razu swoje ceny na stronie przy każdym produkcie. Aby móc otrzymać indywidualny rabat stały dla użytkowników skontaktuj się z Działem Sprzedaży.

Wyprzedaże

** OSTATNIE SZTUKI - OUTLET **

Hortensja G462

Wielkość: 34 cm

Kategoria: ** OSTATNIE SZTUKI - OUTLET **

Stan: Dostępne

Stara cena: 18,94 zł za szt
Cena detaliczna 13,96 zł za szt
Cena hurtowa 6,98 zł za szt

Pakowanie: opakowanie (2 szt)

Sztuczne kwiaty z roku na rok stają się coraz bardziej popularne. Wielu osobom sztuczne kwiaty źle się kojrzą, jednak technologi ich produkcji tak się rozwinęła, że za odpowiednio wyższą cenę możemy kupić kwity, które wyglądają jak żywe, a czasem....nawet lepiej! Nasz outlet to miejsce dedykowane szczególnie osobom, które nie są przekonane, czy sztuczne kwiaty to dobre rozwiązanie dla nich. Kupując zestaw kwiatów możecie Państwo sprawdzić jakość wielu modeli, bez konieczności kupowania całych opakowań. Z końcówek serii tworzymy dopasowane zestawy kwiatowe, które można wykorzystać w różnorodny sposób i wedle własnego pomysłu.

W outlecie znajdziecie też Państwo pozostały asortyment dostępny w naszym sklepie. Będą to produkty pełnowartościowe, które np. są wycofywane ze sprzedaży, trafiają tu też artykuły sezonowe, czasem krótkie serie, które wprowadziliśmy do oferty tylko testowo.

Sztuczne kwiaty - outlet

Ozdobą w domu i mieszkaniu, ale również w biurze i restauracji będą sztuczne kwiaty. Jest to niezwykle trwała forma dekoracji, która z pewnością przyciągnie wzrok wielu gości. To, że wyglądają bardzo naturalnie sprawia, że wpasowują się do wystroju. Ponadto kwiaty sztuczne są bardzo dobrym rozwiązaniem dla alergików. Nie da się na nie uczulić i w bardzo łatwy sposób się je czyści. Dużo osób zapomina o podlewaniu swoich roślin i zmienianiu wody w kwiatach. Dlatego alternatywą są tego typu produkty. Niewiele różnią się wizualnie od prawdziwych. Dostępnych jest wiele rodzajów kwiatów sztucznych. W naszej ofercie znajdą się kwiaty w doniczkach oraz takie, z których możemy zrobić stroik i stworzyć kompozycje samodzielnie.

Dla osób, które nie mają ręki do roślin sztuczne kwiaty są dobrą alternatywą. Sztuczne rośliny, gałązki, pnącza i girlandy można wykorzystać na różne sposoby. Gałązki oraz zielone podłoża będą dobrą bazą pod stroiki. Mają one szerokie zastosowania. Mogą być użyte jako stroiki nagrobkowe, świąteczne dekoracje czy dekoracje na drzwi.

Wyprzedaż roślin sztucznych

Nasz sklep internetowy ma bardzo szeroki asortyment kwiatów ciętych i doniczkowych - trawy, sukulenty, liściaste, kwitnące. Duży wybór kolorów i odmian sprawi, że bez najmniejszego problemu będzie można wybrać kwiaty idealne dla siebie. Sztuczne kwiaty są trwałe, nie opadają, nie usychają, a wyglądają równocześnie dobrze jak ich prawdziwe odpowiedniki.

Gałązki i choinki najlepiej sprawdzą się jesienią i zimą. W zestawieniu z czerwonymi kwiatami, szyszkami i złotem będą się wspaniale prezentować na stole podczas świątecznej kolacji. Natomiast jasne i wyraźne kolory kwiatów sprawdzą się podczas wiosny i lata, kiedy wszystko wraca do życia. Wiosna jest to także sezon na pyłki i alergie. Dlatego sztuczne kwiaty i sztuczne rośliny są znakomitym rozwiązaniem. Będą tak samo pięknie ozdabiać pomieszczenie, ale bez ryzyka kataru i złego samopoczucia.