Zamów bez rejestracji! Masz stały rabat? Zaloguj się, aby zobaczyć swoje ceny. Często korzystasz ze sztucznych kwiatów? Skontaktuj się z Działem Sprzedaży, aby uzyskać indywidualne warunki współpracy!

Promocje

Sztuczne Stroiki na Świeczki

Małe i duże stroiki na świeczkę, z ogonkiem lub bez. Stroiki kwiatowe całoroczne z dodatkami takimi jak wstążeczki, owoce, brokat, listki, bluszcze i inne. Białe stroiki idealne na komunię lub wesele. Sezonowo dostępne równiez stroiki wielkanocne i bożonarodzeniowe.

Świętuj z nami Dzień Poinsecji! Tylko do 15 grudnia przy zakupach hurtowych na wszystkie poinsecje z oferty otrzymasz 10% rabat.

Róża 1" U005

Wielkość: 12 cm

Kategoria: Stroiki na Świeczkę

Stan: Dostępne

Stara cena: 3,75 zł za szt
Cena detaliczna 3,08 zł za szt
Cena hurtowa 1,54 zł za szt

Pakowanie: opakowanie (8 szt)

Wybierz mix

Stroik na świeczkę - Malwa 1'' U102

Wielkość: 10 cm

Kategoria: Stroiki na Świeczkę

Stan: Dostępne

Stara cena: 4,62 zł za szt
Cena detaliczna 2,69 zł za szt
Cena hurtowa 1,35 zł za szt

Pakowanie: opakowanie (6 szt)

Róża 1" U190

Wielkość: 11 cm

Kategoria: Stroiki na Świeczkę

Stan: Dostępne

Cena detaliczna 4,74 zł za szt
Cena hurtowa 2,37 zł za szt

Pakowanie: opakowanie (6 szt)

Stroik na świeczkę z borówkami i szyszkami U196S

Wielkość: 20 cm

Kategoria: Stroiki na Świeczkę

Stan: Dostępne

Stara cena: 10,53 zł za szt
Cena detaliczna 10,07 zł za szt
Cena hurtowa 5,04 zł za szt

Pakowanie: opakowanie (6 szt)

Stroik na świeczkę z eukaliptusem U197S

Wielkość: 14 cm

Kategoria: Stroiki na Świeczkę

Stan: Dostępne

Stara cena: 13,33 zł za szt
Cena detaliczna 12,48 zł za szt
Cena hurtowa 6,24 zł za szt

Pakowanie: opakowanie (3 szt)

Stroik na świeczkę - róża U256

Wielkość: 18 cm

Kategoria: Stroiki na Świeczkę

Stan: Dostępne

Cena detaliczna 5,61 zł za szt
Cena hurtowa 2,81 zł za szt

Pakowanie: opakowanie (6 szt)

Wybierz mix

Stroik na świeczkę - Rumianek 2,5'' U257

Wielkość: 12 cm

Kategoria: Stroiki na Świeczkę

Stan: Dostępne

Stara cena: 4,84 zł za szt
Cena detaliczna 4,74 zł za szt
Cena hurtowa 2,37 zł za szt

Pakowanie: opakowanie (4 szt)

Wybierz mix

Stroik na świeczkę - Malwa 2,5'' U255

Wielkość: 14 cm

Kategoria: Stroiki na Świeczkę

Stan: Dostępne

Stara cena: 6,51 zł za szt
Cena detaliczna 6,02 zł za szt
Cena hurtowa 3,01 zł za szt

Pakowanie: opakowanie (6 szt)

Wianek adwentowy 30 cm z pobielanymi szyszkami i dekoracjami U260S

Wielkość: 30 cm

Kategoria: Na Świeczkę

Stan: Na wykończeniu

Stara cena: 120,16 zł za szt
Cena detaliczna 116,29 zł za szt
Cena hurtowa 58,14 zł za szt

Pakowanie: sztuka

Jest wiele możliwości na stworzenie różnego rodzaju kompozycji florystycznych. Jednym ze sposobów na tego typu ozdobę jest stroik. Może on być wykonany z kwiatów żywych oraz ze sztucznych. Znacznie trwalszy będzie oczywiście stroik wykonany z kwiatów sztucznych. Ciekawym rozwiązaniem będzie dołączenie różnych dodatków do stroika, które pomogą ożywić i urozmaicić kompozycję.

Stroiki kwiatowe na świeczkę

Posiadamy bardzo szeroki wybór stroików na świeczkę. Kwiatowe stroiki na świeczki to idealny dodatek na każdy stół. Duży wybór tego typu artykułów w naszym sklepie obejmuje między innymi stroiki wykonane z róż, hortensji, w kolorach komunijnych, ślubnych, ale również kolorowe, wiosenne rozwiązania - stokrotki, rumianek. Tego typu ozdoby sprawdzą się doskonale jako element wystroju domu lub biura. Stroiki bożonarodzeniowe są nieodłącznym dodatkiem podczas ozdabiania domu. Stroiki do świeczek wykonane z białych kwiatków idealnie będą pasować do wystroju kościoła podczas wielu różnych uroczystości, takich jak: chrzciny, komunia, ślub czy bierzmowanie. Taka niewielka ozdoba może dodać elegancji wystrojowi i kwiatowej dekoracji w każdym pomieszczeniu.

W asortymencie naszego sklepu można znaleźć stroiki na świeczkę o różnych rozmiarach. Od malutkich, które sprawdzą się jako ozdoba świecy podczas chrzcin, ale również do większych, okazjonalnych stroików. Wszystkie nasze stroiki są wykonane z najlepszej jakości kwiatów sztucznych. Ich formę można dowolnie dopasować, a szeroki wybór kolorów pozwoli na wybór idealnego stroika. Stroik na świeczkę ze sztucznych kwiatów przypomina ich żywy odpowiednik. W naszej hurtowni można znaleźć artykuły tylko najlepszej jakości. W naszej hurtowni internetowej dostępne są stroiki z takimi kwiatkami jak: róże, żonkile, stokrotki, hortensje, storczyki, lawenda, kamelie, malwy, narcyze, niezapominajki, poinsecje i wiele innych. Mamy również stroiki wykonane z samego sztucznego bukszpanu, który można wykorzystać jako podstawę do własnej kompozycji.

Hurtownia stroików na świeczki z wieloletnim doświadczeniem

Nasza firma Faktor powstała w roku 1990. Na samym początku zajmowaliśmy się importem i sprzedażą roślin oraz kwiatów sztucznych na polskim rynku. Wtedy naszą ofertę stanowiły w większości kwiaty cięte, bukiety, rośliny, drzewka, pnącza, a także wiązanki i wieńce. Z czasem poszerzyliśmy swoją ofertę o różnego rodzaju ozdoby i akcesoria florystyczne, a także fontanny wodne - pokojowe i ogrodowe. Przez dwie dekady nasza siedziba mieściła się w Warszawie. Jednak rozwój firmy sprawił, że przenieśliśmy się do Piorunowa koło Błonia pod Warszawą. Od 2007 roku prowadzimy pierwszą w Polsce internetową hurtownię kwiatów i roślin sztucznych. W ofercie naszego sklepu znajduje się ponad 4 tysiące artykułów. Jesteśmy bezpośrednim importerem sprzedawanych przez nas produktów. Dzięki temu możemy sobie pozwolić na sprzedaż naszego towaru w bardzo atrakcyjnych cenach.

Ceny hurtowe w naszym sklepie internetowym obowiązują, wtedy gdy wartość zakupów przekracza 1100 złotych, licząc w cenach detalicznych brutto. Podczas składania zamówienia ceny w koszyku są przeliczane automatycznie.