Wiosna, wiosna, ach to ty!

27 marca 2020

DIY - Zrób sam kompozycję nagrobną

Wiosna to czas, w którym przyroda budzi się do życia. Na drzewach pojawiają się jasnozielone pączki liści, a gdzieniegdzie możemy ujrzeć w trawie kolorowe krokusy.

Przyjemne promyki słońca i ciepły powiew wiatru sprawiają, że mamy więcej energii i chęci do zmian.

Wiosna to również dobry czas do gruntownego sprzątania domu, tarasu i ogrodu, ale również grobów naszych bliskich. Po zimie myjemy brudne pomniki, stawiamy eleganckie znicze i dekoracyjne wiązanki kwiatowe.

Nie wychodząc z domu możesz nabyć w naszym sklepie internetowym produkty potrzebne do wykonania nagrobnej dekoracji kwiatowej albo kupić gotową wiosenną wiązankę kwiatową.

Do zrobienia kwiatowej wiązanki będziesz potrzebował zielonego podkładu albo dekoracyjnego gazonu. Zielony podkład jest wykonany ze sztucznych gałązek iglastych.

Złota doniczka z wypełnieniem jest elegancka i ozdobna. Dzięki betonowemu wypełnieniu jest stabilna i odporna na wiatr.

Materiałowe kwiaty przez długi czas będą zdobić Twoją dekorację nagrobną. Do stworzenia kompozycji możesz dodać główki i gałązki kwiatowe. Kwiat z materiału do złudzenia przypominają żywy kwiat.

Do wiązanki możesz dodać liście albo gałązki drzew. Materiałowe liście i liściaste gałązki sprawią, że kompozycja stanie się efektowniejsza.

Wspaniałymi dodatkami, które upiększą Twoją wiązankę kwiatową będą gałązki ozdobne. Małe kwiatuszki i dekoracyjne zielone dodatki uczynią, że Twoja kompozycja na grób będzie niezwykle ozdobna.

W naszym sklepie online kupisz gotową dekorację nagrobną oraz różne gatunki materiałowych kwiatów i roślin sztucznych w najrozmaitszych kolorach.

Kwiaty materiałowe nie tylko pięknie zdobią nagrobek, ale również wspaniale upiększają wnętrza.

Ilość recenzji: 1 · Pokaż recenzje · Dodaj recenzję